Forum Discussion

fighter-501's avatar
7 years ago

Star Wars Battlefront 2 probleem/feedback

Goedendag,

Lees dit alsjeblieft rustig en goed. Ik ga niet meerdere dingen steeds herhalen omdat er niet goed gelezen word, tenzij ik onduidelijk ben. Geef dit dan ook alsjeblieft aan.

Ik heb al letterlijk een jaar heel vaak connectie problemen met SW BF2 op PS4. Als eerst wil ik heel duidelijk aangeven dat de enige games waar ik vaak connectie problemen mee gehad heb of nog heb alleen games gemaakt en/of gepubliceerd bij EA zijn. Elke andere online multiplayer game niet. Daarbij komt dat ik alles al geprobeerd heb, vaak contact gehad heb via Twitter met EA Help en eindelijk na heel lang iets serieus genomen worden en ik ben hier naar toe verwezen. Mijn PS4 heeft NAT Type 1, dus alle benodigde poorten zijn open = geen port forwarding nodig. Ik weet wel iets van ICT, niet heel veel. Het gaat om error 216. Als ik SW BF 2 op PS4 Pro wilt spelen en start gelijk een online mode, dan krijg ik elke keer error 216.

Dat is vaker gebeurd sinds ik de game heb. Periodes met de error en periodes zonder. De laatste maanden had ik nauwelijks tot geen problemen tot de alle eerste update van Capital Supremacy (Geonosis). Sindsdien heb ik error 216 elke keer wanneer ik gelijk online wil met de game. 

De enige oplossing die werkt, maar heel irritant is leg ik hieronder uit. Ook voeg ik een screenshot mee van iemand die hier ooit op het forum de oplossing geplaatst heeft.

- Star Wars Battlefront 2 opstarten op PS4

- Geen multiplayer, eerst een offline arcade mode spelen

- Als het afgelopen is dan naar online Multiplayer

- En dan ineens geen error 216 meer en Online Multiplayer werkt

Heel lang zei EA dat het mij ISP is, en mijn internet connect zelf. Ik geloofde dat al niet, nu al helemaal niet meer.

Wat ik zou willen nu? -> Het enigste wat ik nu wil is dat EA intern naar dit probleem kijkt en gaat oplossen. Ik heb alles al geprobeerd en niks werkt behalve die oplossing wat ik zei. Ik neem geen leugens meer aan van EA.

Ik ga heel kort reageren op de mensen die met allerlei oplossingen komen, de reden waarom lijkt me duidelijk. Mijn excuses dat het zo moet, maar ik ben het spuugzat. Dit is voor EA zelf bedoeld, niet naar mensen van het Forum zelf. Echt naar de mensen die er daadwerkelijk wat mee kunnen. Ik verwacht ook dat EA er sowieso iets aan gaat doen.

Groet,

Johan

40 Replies

  • Ja dat weet ik ook, heb ik ook al gezegd:

    "Okay haha, denk vroeg het eventjes puur voor de zekerheid. 🙂

    Nee helaas niet. Met mobiel gaat lastig worden, maar als ik het opneem via nvidia software kan het in de gigabytes oplopen. Via GeForce Experience bedoelde ik, om het scherm op te nemen

    Natuurlijk kan ik dat doen en dan, mocht het op beeld staan er foto's van maken of stukjes knippen tot een kleinere video. Helaas niet veel ervaring mee, maar als het nodig is kan ik het wel proberen. Ik hoor wel van je wat jij denkt dat ik kan doen, of misschien andere tips. Foto's maken word hem sowieso niet."

    Maar hoe zit het met de clip zelf, die een aantal GB's word, uploaden naar YT met mijn uploadsnelheid gaat hem niet worden, duurt een eeuwigheid.

  • EA_Jason's avatar
    EA_Jason
    Icon for EA SPORTS FC™ Team rankEA SPORTS FC™ Team
    7 years ago

    Volgens mij kan je ook in lagere kwaliteit opnemen of de video omzetten naar een lagere resolutie, dus minder GB's.

    Volgens mij kan je dit gewoon via Windows Media Player doen 🙂

  • Ik ga het niet doen, geen zin in. En ik wil het niet naar YT uploaden.

  • EA_Jason's avatar
    EA_Jason
    Icon for EA SPORTS FC™ Team rankEA SPORTS FC™ Team
    7 years ago

    Begrijpelijk, geen probleem 🙂

    Misschien dat @DarkBanishing hetzelfde tegengekomen is? Hij speelt ook BFII en heeft er wat meer ervaring mee.

  • Okay gelukkig. 🙂

    Mijn excuses als ik soms wat mogelijk bot (of zo?) reageer. Mijn social skills en dus ook communicatie skill zijn niet zo heel geweldig. (autisme)

    Ik ben soms helaas snel gefrustreerd, ook mede omdat ik soms een andere kijk of mening heb.

    Als hij dat tegen gekomen is, zou wel mooi zijn.

    Ik heb eens op internet gekeken, niet eerder bij nagedacht en vond dit. Is het zelfde probleem:

    https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/Capital-Supremacy-Geonosis-Graphical-grey-flickers/td-p/7739044

    Alleen bij mij hebben die oplossing niet geholpen. Niet lang nadat die gereleased werd tijdje geleden had ik het al met mijn oudere GTX 1070. In de tussen tijd sowieso al 1 keer mijn pc hersteld (W10 volledig opnieuw geïnstalleerd, en de game ook). En heb het ook met mijn RTX 2070 en dus opnieuw geinstalleerd drivers. Had drivers van oude kaart volledig verwijderd voor ik RTX 2070 installeerde. 

    Het is ook alleen in Capital Supremacy, Geonosis op de grond. Niet in het schip en op Kashyyyk geen last van.

    Wat hij heeft, heb ik ook en hij verwoord het beter dan ik, al is het wel in het Engels dan. 

  • EA_Jason's avatar
    EA_Jason
    Icon for EA SPORTS FC™ Team rankEA SPORTS FC™ Team
    7 years ago

    Hey @fighter-501,

    Alle Nederlanders kunnen bot en direct overkomen, je komt niet anders over dan de andere personen die ik op het forum spreek dus daar hoef je je geen zorgen over te maken 🙂

    Als ik het goed begrijp heb je het volgende al gedaan:

    • Spel opnieuw geïnstalleerd
    • Drivers compleet verwijderd
    • Windows 10 opnieuw geïnstalleerd
    • Star Wars Battlefront II map verwijderd

    Je hebt het probleem op jouw GTX 1070 en RTX 2070. Zou je mij kunnen vertellen wanneer dit probleem begon, was het na de update of had je daarvoor hier al last van?

  • Hoi,

    Oh haha, of het echt specifiek daarmee te maken heb weet ik niet. Ik gebruik vaak verkeerde worden in zinnen of ik gebruik zinnen op een verkeerde manier.

    Ja dat klopt helemaal.

    Korte samenvatting:

    • Update kwam, introduceerde Capital Supremecy met de allereerste bijbehorende map: Geonosis
    • Problemen zoals uitgelegd, toen drivers GTX 1070 een keer verwijderd en opnieuw geïnstalleerd (werkte niet).
    • Om andere redenen W10 opnieuw geïnstalleerd (volledig) en alle harde schijven en SSD geformatteerd
    • SWBF2 opnieuw gedownload
    • Drivers GTX 1070 volledig verwijderd met DDU en nieuwe geïnstalleerd voor de RTX 2070.

    Met mijn vorige kaart, de GTX 1070 van Inno3D en met mijn huidige MSI RTX 2070. Het is alleen in de Geonosis map (grond, niet in de schepen) in Capital Supremecy).

    Ja, die heb ik sinds de allereerste update, die Capital Supremecy introduceerde.

    Even los van dit, ik merk steeds dat ik me dingen weer herinner, waarom weet ik niet. Maar de laatste maanden heb ik veel aan mijn hoofd, waarschijnlijk daarom. Ik denk, ik geef dat eventjes aan mocht ik weer met nieuwe dingen aankomen. 

  • EA_Jason's avatar
    EA_Jason
    Icon for EA SPORTS FC™ Team rankEA SPORTS FC™ Team
    7 years ago

    Top, ik zal de informatie doorgeven, ik zie dat jullie beide een 70 series videokaart hebben.

  • Dat is prima. Ja klopt, deels. Mijn GTX 1070 zit in de doos en een RTX 2070 is weer net anders dan een GTX kaart. 🙂

    Hopelijk kunnen ze er wat mee.

About Star Wars Spel Discussie

Praat met de community over de STAR WARS™-games van EA.256 PostsLatest Activity: 31 days ago