Forum Discussion

Re: Geen productcode ontvangen bij Sims4 uitbereinding

Beste ea

Uw reactie geeft aan dat u niet leest. Ik bestel een product en wil helemaal geen account van ea.... Ik wil geen account bij origin. Ik wil het product. De code heb ik recht op. Gisteren met de helpdesk proberen te bellen. Na meer dan een uur in de wacht heb ik opgehangen. 

Of ik het cadeau wil doen doet niet ter zaken. 

Als je een vraag niet begrijpt moet je niet antwoorden. 

Er zijn meer dan 20 aanbieders die binnen 1 minuut na aankoop een productcode toesturen. Ea/origin weigeren dit. Ik heb het vrijdag aangeschaft en jij zegt dat ik geduld moet hebben. Het is dinsdag. Ik ga mijn geld terug krijgen. En daarnaast een internet aangifte. Pure opluchting is dit.

No RepliesBe the first to reply

About De Sims 4 Algemene discussie

Neem deel aan vrolijke discussies, deel tips en wissel ervaringen uit over de Sims 4 Uitbreidingspakketten, Game Packs, Accessoirespakketten en Kits.417 PostsLatest Activity: 3 months ago