Forum Discussion
Miłość i konflikt
Szukasz romansu i odrobiny rywalizacji? Jane i Star Addam stworzyli w Kryształowej Dolinie idealne miejsce na romantyczny wypad, ośrodek „Wyżyna miłości”. Ta młoda, kochająca się para prowadzi rustykalny, a zarazem elegancki wypad, wcielając się w rolę „trenerów miłości” dla Simów z Punktu Gibbi – a przynajmniej tych, którzy nie mogą się pogodzić ze swoimi dziwactwami.
Jane jest przyjacielska i pomocna, a także potrafi przyrządzić mistrzowski posiłek. Wielką pasją darzy sztukę miłości, chociaż wystarczy chwila nieuwagi, a jej lojalność może ustąpić miejsca zazdrości. Star to doskonały pianista oraz samozwańczy „miłosny pośrednik” obdarzony nienaganną charyzmą. Jane potrafi jednak poskromić tę charyzmę, wywołując kłótnię.
Oprócz romantycznego wypadu Addamsowie posiadają jeszcze dom, w którym przyjmują Simów chcących odpocząć od zgiełku lub odnaleźć siebie. Dom wyposażony jest we wszystkie udogodnienia umożliwiające samodoskonalenie oraz przestrzeń wspólną, w której Simowie mogą nawiązywać kontakty towarzyskie. Można tam spotkać znajome twarze, takie jak chociażby Aneta Szczotka czy Sławomir Biedak. Wygląda na to, że musisz się wytłumaczyć, Sławek!
- EA_Kalina2 months ago
Community Manager
Przyjacielsko, zabawnie i dziwnie
Punkt Gibbi pełen jest tajemnic i ciekawych historii. Nikt tak nie oddaje dziwnej przeszłości tego świata, jak Buddy Scoop i Pruella.
Mały Buddy jest członkiem nieuchwytnej rodziny Scoopów. Nieuchwytnej – ponieważ Buddy jest jedynym jej przedstawicielem, którego można spotkać w miejscu publicznym. Tego psotliwego chłopaka wielokrotnie przyłapano na eksploracji posiadanej niegdyś przez jego rodzinę kopalni. Buddy często widziany jest także podczas handlu okazami kolekcjonerskimi w pobliżu wejścia do kopalni. Chłopak doskonale również gra w „Papier, kamień, nożyce”.
Niewielkie plumptaki, które można zobaczyć w Punkcie Gibbi, były niegdyś znacznie większe. Powstało wiele hipotez dotyczących powodu zmniejszenia rozmiaru tych stworzeń. Jedno było pewne – duże plumptaki już nie istnieją. Pewnego dnia Simka imieniem Pruella postanowiła sama stać się takim okazem, mając na celu uhonorowanie wymarłego gatunku. Początkowo mieszkańcom wydawało się, że duże plumptaki powróciły do Punktu Gibbi, co skutkowało pojawieniem się ogniskowych legend o nieustraszonej bestii, która pilnuje okolicy. Wkrótce jednak tajemnica Pruelli wyszła na jaw. Dziś można ją spotkać, gdy spędza czas z sąsiadami podczas takich wydarzeń, jak festiwal Wokół Ognia, szerząc idee życzliwości i pozytywnego nastawienia wśród Simów w każdym wieku. Zdarzają się także Simowie, którzy postanowili pójść w jej ślady.
About The Sims 4 Dyskusja ogólna
Community Highlights
- EA_Kalina9 months ago
Community Manager
- EA_Kalina9 months ago
Community Manager
Recent Discussions
- 17 hours ago
- 7 days ago