Forum Discussion
Dan veel speelplezier.
Groetjes.
Bij mij lukt het niet meer.
Ik heb al alles gedaan wat ik moet doen (repareren, cache,...).
Het spel start op, ik maak een nieuwe sim, maar van zodra ik opgeslagen heb, blijft het spel blokkeren. Het blijft gewoon op dat scherm staan en doet niet meer voort. Het spel loopt dan vast.
- Trismagistos3 years agoHero
Hey @LeVlientje,
Dat is zeker vervelend!
Zou je wat meer kunnen vertellen over wat je tegenkomt en op welk systeem jij De Sims 4 speelt (Windows. MacOS of console) en of je soms gebruik maakt van aangepast materiaal?
Als je op een windows computer speelt dan kan je ook een DxDiag.txt maken. Hier lees je hoe je dat kunt doen. https://help.ea.com/nl/help/pc/how-to-gather-dxdiag-information/ Aan de hand van dat bestand kunnen we kijken of er meer aan de hand is. Zou je voor de zekerheid ook willen controleren of jouw computer voldoet aan de systeemeisen voor De Sims 4?
Hier lees je er meer over: https://help.ea.com/nl-nl/help/the-sims/the-sims-4/the-sims-4-system-requirements/ Hoe meer uitbreidingspakketten je hebt hoe meer jouw pc zal moeten voldoen aan de aanbevolen systeemeisen.hoe meer informatie je geeft hoe beter en sneller we je kunnen helpen.
- monique230513 years agoSeasoned Ace@LeVlientje Hoi,
Kan het misschien zo zijn dat je aangepast materiaal (CC) of Mods in je game hebt en dat nu er een update is geweest deze dus niet meer goed werken? Dit overkomt (bijna) iedereen met CC/Mods vandaar dat ik dat niet meer in mijn game heb zo'n half jaar alweer en het speelt heerlijk. Ook ik had dit vaker na een update en zo werkt mijn game dus weer wél goed. Hopelijk is het zo of snel verholpen,
Groetjes Monique- Lotje19813 years agoNew Ace
k heb daar nooit last van. Maar na een update wordt sowieso de CC uitgeschakeld. Moet je als je er wel mee wil spelen altijd weer inschakelen en opnieuw opstarten.
About De Sims 4 Technische problemen & bugs
Recent Discussions
- 18 hours ago
- 5 days ago
- 6 days ago
- 6 days ago