Sims 4 honden en katten worden niet ouder
Hoi,
Sinds kort worden honden en katten niet meer ouder tijdens het spelen van de game. M’n huisdieren blijven dus altijd puppy of kitten. Ik heb de game al gerepareert in de hoop dat dit zou werken, maar dit heeft helaas ook niet gewerkt.
Weet iemand hoe ik dit kan oplossen?
@daphnebervoets en @KimWildeman Op dit moment is er een bug in het spel dat voorkomt dat je hond of kat ouder wordt. Op het Engelstalige forum is hier al een tijdje (sinds november) een link voor geopend: [OPEN] [CD] Kitten won't age up, even with treat on home lot - Answer HQ. Je kan daar ook aangeven dat je er last van hebt door 'Me Too' aan te klikken. Als je toch wilt dat je huisdieren ouder worden dan zou je gebruik kunnen maken van een work around via een cheat! Zie de spoilertag.
SpoilerAls je de cheat wilt gebruiken toets je allereerst de toetsen: ctrl, shift en c gelijktijdig in. Daarna typ je in het raampje dat linksboven verschijnt de woorden: "testingcheats on" of "testingcheats enabled" zonder aanhalingstekens. Daarna type je: "cas.fulleditmode". Ook weer zonder aanhalingstekens. Ga direct daarna naar de sectie Creëer Een Sim (dat kan door een Sim voor de spiegel te zetten en de outfit te plannen) Nu kan je de Sim volledig aanpassen dus ook de leeftijd, de lichaamsbouw etc. het enige dat je niet kan aanpassen is de onderlinge relatie tussen de leden van het huishouden.Hopelijk heb jullie wat aan de workaround. Als je geen cheats wilt gebruiken dan zal je moeten wachten tot de bug in een eventuele nieuwe patchupdate wordt verholpen.
Veel plezier met spelen. 😉