Forum Discussion
hoi ik had een vraagje wie is er hier bekend mee? ik heb het ook opnieuw verwijderd en gedownload maar hij blijft het zelfde aangeven
hieronder staat een bijdrage wat me pc aangeeft
@selenastreur Dit is een bekend probleem en ook hier kan je er informatie over vinden: https://answers.ea.com/t5/De-Sims-4/MSVCP140-dll-ontbreekt-Origin-wil-niet-meer-opstarten/m-p/10092792#M9056
Je zal de Visual Studio onderdelen van Microsoft moeten downloaden. Die kan je hier vinden: De laatste ondersteunde Visual C++-downloads (microsoft.com)
Download en installeer eerst de x86 versie en daarna doe je hetzelfde met de x64 versie.
Als het goed is werkt daarna alles weer zoals het zou moeten.
Veel plezier met spelen. 😉
- 5 years ago@Trismagistos bedankt! ik ga het straks meteen proberen en laat je dan weten of het is gelukt
- 5 years ago@Trismagistos dus alleen dat programma downloaden wat je erbij hebt gezet?
- Trismagistos5 years agoHero
@selenastreur Dat zijn twee programma's. Een is de versie voor x86 systemen en die ander, de x64 versie, is voor 64bit computers. Je zult ze allebei nodig hebben om de Runtime.dll fout te kunnen voorkomen.
Laat het even weten als je andere problemen tegenkomt.
Hartelijke groet.
- 5 years ago
hij geeft het nog steeds aan...
- 5 years agoen heb geen 1 cc of wat dan ook tussen mn mods allemaal eruit gehaald omdat het misschien een virus kan zijn maar dat is ook niet het probleem dus ik weet niet wat het anders kan zijn
- 5 years agoDe Origin cliënt niet kunnen installeren is een apart probleem en daarvoor bestaat ook een aparte forumtak, @selenastreur. Je kan een hier reactie plaatsen met de vraag of probleem.
Voor onderwerpen die te maken hebben met een technische probleem over Origin: https://answers.ea.com/t5/Technische-problemen/bd-p/origin-nl
Heb je nou installatiepakketten van de genoemde Microsoft webpagina gedownload en geïnstalleerd, voor beide ontbrekende bestanden?
Voor de installatie en wijzigen van de instellingen dien je zijn aangemeld op een Windows gebruikersaccount met Administrator rechten.
Een 64-bits versie van Windows heeft beiden nodig. Probeer de reparatieoptie, als deze vermeld wordt.
Zorg dat je "Gebruikersaccountbeheer" en beveiligingssoftware tijdelijk hebt uitgeschakeld en start de installatieprogramma's als een Administrator.
Daarna computer ook eens opnieuw opstarten. Nog eens nagaan of er dan nieuwe updates voor Windows beschikbaar zijn: https://support.microsoft.com/nl-nl/windows/windows-10-bijwerken-3c5ae7fc-9fb6-9af1-1984-b5e0412c556a
https://support.microsoft.com/nl-nl/topic/de-laatste-ondersteunde-visual-c-downloads-2647da03-1eea-4433-9aff-95f26a218cc0
De laatste versie van de Origin cliënt kan je hier downloaden: https://www.origin.com/nld/nl-nl/store/download
Mocht De Sims 4 niet starten, zorg dat je De Sims 4 ontdaan heb van alle aangepaste inhoud (zogenoemde "modificaties").
Hoe je de cache van de Origin cliënt kan leegmaken: https://help.ea.com/nl-nl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games
De map van De Sims 4, die in je "Documenten\Electronic Arts\" staat hernoemen, net als alle andere mappen die deze naam hebben.
Repareer De Sims 4 via de Origin cliënt, dit doe je door rechts te klikken op De Sims 4 in je spelbibliotheek en daarna "Repareren" optie te kiezen.
Controleer of De Sims 4 ook nou is bijgewerkt.
Vervolgens De Sims 4 schoon starten en met een nieuwe Sim / huishouden testen of je probleem is verholpen.
Controleer of je computer voldoet aan de gevraagde systeemeisen van De Sims 4 (basisspel, normale versie): https://www.origin.com/nld/nl-nl/store/the-sims/the-sims-4#store-page-section-requirements
Om aanvullende inhout te kunnen gebruiken dient je computer weer aan hun systeemeisen te voldoen.
Start een spel van Origin altijd via de Origin cliënt.
Je dient overige en onnodige openstaande software volledig hebben afgesloten.
Gebruik bij voorkeur een bekabelde internetverbinding.
De "Gebruikersaccountbeheer" en beveiligingssoftware (tijdelijk) uitschakelen.
Start de Origin cliënt als een Administrator. Rechtsklik op diens snelkoppeling en dan "Uitvoeren als administrator" kiezen uit het net verschenen menu.
Mogelijk dienen de stuurprogramma's van je computer nog worden bijgewerkt. Start met het stuurprogramma van je videokaart. Je zal de computer opnieuw moeten opstarten, na een voltooide installatie.
Je kan hier de stuurprogramma's vinden voor NVidia: https://www.nvidia.com/Download/index.aspx?&lang=en-us
Je kan hier de stuurprogramma's vinden voor Intel: https://downloadcenter.intel.com/
Je kan hier de stuurprogramma's vinden voor ATI en AMD: https://www.amd.com/en/support
Zijn alle nog beschikbare updates voor Windows gedownload en geïnstalleerd? Denk ook aan de optionele updates. Aansluitend zal je de computer opnieuw moeten opstarten. Mogelijk dien je ook deze stappen te herhalen.
https://support.microsoft.com/nl-nl/windows/windows-10-bijwerken-3c5ae7fc-9fb6-9af1-1984-b5e0412c556a
Mocht De Sims 4 starten, dan de grafische instellingen bij de spelopties verlagen en aanpassen. De laptopmodus uitproberen.
Windows Schoon Starten: https://support.microsoft.com/nl-nl/topic/windows-schoon-opstarten-da2f9573-6eec-00ad-2f8a-a97a1807f3dd
De beeldschermresolutie naar 1024×768 verlagen.
Lukt het om De Sims 4 te starten in de venstermodus?
Mocht je computer beschikt over meerdere videokaarten, dan dien je altijd de betere videokaart (meestal NVidia) hebben geselecteerd om spellen te draaien en dus niet de basis ingebouwde "videokaart", want die is meestal niet geschikt om zwaardere software te draaien, zoals spellen.
De "Origin in-game" uitschakelen.
Je dient overige en onnodige apparaten hebben losgekoppeld en uitgeschakeld. Je dient maar 1 monitor te gebruiken.
Mocht je soms de hardware van je computer hebben overgeklokt, dan dien je de standaardwaarden van diens fabrikanten terugzetten.
Schone installatie van de videokaart stuurprogramma's doen. Instructies hiervoor Nvidia: http://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/2900/kw/install/session/L3RpbWUvMTQxODI0ODI1NS9zaWQvKnJPZzFBOW0= Instructies hiervoor ATI en AMD: http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/AMD-Clean-Uninstall-Utility.aspx
Mocht je nog problemen hebben, dan graag je DxDiag informatie bij je reactie plaatsen: https://help.ea.com/nl/help/pc/how-to-gather-dxdiag-information/ Wel opslaan als een tekstbestand ("DxDiag64.txt" als voorbeeld) en als een bijlage toevoegen bij je reactie.
Zie je nog een foutmelding of zo iets, dan kan je hiervan een schermafdruk maken, opslaan als een *.jpg afbeelding en deze weer als een bijlage toevoegen bij je reactie.
Groetjes.- 5 years ago@RealSimmor0 orgin doet het wel maar de sims 4 niet
About De Sims 4 Technische problemen & bugs
Recent Discussions
Houten troon gebruiken?
Solved9 hours ago- 10 hours ago
- 3 days ago