Forum Discussion
@selenastreur Dit is een bekend probleem en ook hier kan je er informatie over vinden: https://answers.ea.com/t5/De-Sims-4/MSVCP140-dll-ontbreekt-Origin-wil-niet-meer-opstarten/m-p/10092792#M9056
Je zal de Visual Studio onderdelen van Microsoft moeten downloaden. Die kan je hier vinden: De laatste ondersteunde Visual C++-downloads (microsoft.com)
Download en installeer eerst de x86 versie en daarna doe je hetzelfde met de x64 versie.
Als het goed is werkt daarna alles weer zoals het zou moeten.
Veel plezier met spelen. 😉
- Trismagistos5 years agoHero
@selenastreur Dat zijn twee programma's. Een is de versie voor x86 systemen en die ander, de x64 versie, is voor 64bit computers. Je zult ze allebei nodig hebben om de Runtime.dll fout te kunnen voorkomen.
Laat het even weten als je andere problemen tegenkomt.
Hartelijke groet.
- 5 years ago
hij geeft het nog steeds aan...
- 5 years ago@Trismagistos hij geeft het nog steeds aan terwijl ik die 2 heb gedownload
- Trismagistos5 years agoHero@selenastreur heb je ook Origin opnieuw gedownload en geïnstalleerd? Dat stond ook bij de foutmelding. Kies dan voor niet voor de light versie maar de 'normale' uitvoering.
Hopelijk lukt het daar wel mee.
Veel succes.
About De Sims 4 Technische problemen & bugs
Recent Discussions
- 2 days ago
- 2 days ago
- 3 days ago