Forum Discussion

Vaeirin's avatar
4 years ago
Solved

The Sims 4 "UNABLE TO START"

Witam,

Zgłaszam się z problemem, z którym nie potrafię sobie poradzić. 

Otóż, j.j. nie nie mogę uruchomić The Sims 4 originie, wyskakuje komunikat : [Zdjęcie w załączniku]

Zazwyczaj potrafię sobie poradzić z takimi problemami bez problemu, czytałam fora zarówno polskie jak i angielskie, próbowałam: 

-usunęłam możliwą zawartość z folderu %temp% 

-wyłączyłam wszystkie możliwe aplikacje w tle 

-uruchomić origin jako administrator

-uruchomić origin w zgodności z systemem windows 8

-odinstalować origin całkowicie

-wyczyszczenie wszystkich cache

-zmiana języka gry\zmiana języka origin

-wyłączenie wszystkich możliwych usług poprzez komendę 'msconfig' 

-odinstalowywanie gry\naprawa gry

Dodam, że posiadam system Windows 10, wszystkie bieżące aktualizacje zainstalowane, wszystkie sterowniki świeże, aplikacja Origin najnowsza wersja, Simsy wykluczone z Antywirusa Windows, dostęp przez zaporę Windows Defender. Ostatni raz Simsy były odpalane z 2 miesiące temu. Samą grę odebrałam za darmo kiedyś przez promocje Origin. 

Chętnie przyjmę jakąkolwiek pomoc bo już tracę pomysły. 

  • Po wszystkich krokach, dałam jeszcze raz napraw grę, uruchom grę - nic

    Wyłączyłam origin i spróbowałam uruchomić grę klikając najpierw w samą ikonę bez uruchamiania Origin wpierw - i CUD, zadziałało.. 

    Wyszłam i spróbowałam jeszcze raz uruchomić ale znów z Origina i też normalnie się włączyła... 2 dni przy tym siedziałam, nieprawdopodobne. 

    Dziękuje wszystkim za pomoc @kreatora @Narayen 

    Pozdrawiam serdecznie ❤️

16 Replies

About The Sims 4 Problemy techniczne i błędy

Uzyskaj pomoc w problemach technicznych, przesyłaniu i pobieraniu dla EA App, Steam, Epic, PC, Mac, Origin, Playstation i Xbox.7,301 PostsLatest Activity: 6 hours ago