Powiązanie konta EA z Steam
Da się jakoś skrócić czas oczekiwania na możliwość połączenia EA App ze Steam? Jakiś czas temu byłem u znajomych i połączyłem sobie moje konto EA z ich kontem Steam, i teraz żeby móc ponownie połączyć moje konto ze Steam muszę czekać 365 dni(o czym nie wiedziałem btw). No i sobie chciałem pograć w BFy, które mam na Steam, ale potrzebne jest konto EA. Nawet do BF6, które go chyba nie wymagało o ile dobrze pamietam. 😭Solved21Views0likes2CommentsZmiana języka Sims 4 PL -> EN
Cześć, gram w sims 4 od kilku miesięcy i chciałabym spróbować pograć po angielsku, bo nie jestem fanką imion jakie dostają automatycznie generowane NPC (typu Bogumiła Pieróg 🥟) i zawsze zmieniam nazwisko rodziny Ćwir na Goth albo podmieniam ich z galerii. Do rzeczy. Poświęciłam wczoraj na to 5 godzin i nie umiem. Mam do wyboru tylko polski, czeski i rosyjski. Jestem na Macu M2 8 gb ramu 2022. Odinstalowałam i zainstalowałam EA App kilka razy, odinstalowałam i zainstalowałam całe TS4 i wszystkie dodatki, usuwałam foldery EA z Dokumentów, czyściłam wszystkie pliki w Bibliotece i Systemie, które miały EA w tytule, resetowałam komputer. Przekopałam wszystko. Czy naprawdę nie mogę odpalić simsów 4 po angielsku? Spotkałam się z rozwiązaniami, co robić, żeby odpalić po polsku, kiedy wchodzą po angielsku lub po czesku, ale ja bym chciała odpalić je po angielsku a mam tylko po polsku. Wczoraj o 1 w nocy z frustracji pobrałam je po czesku, niby śmieszne haha ale chciałam mieć je po angielsku pod zaplanowany już save. Help 🥲SolvedNie mogę załadować gry
Hejka! Dzisiaj po ok. dwóch miesiącach chciałam zagrać w The Sims 4, które posiadam z kilkoma dodatkami na EA app. Niestety, gra się nie chce otworzyć, screen jak to wygląda zamieszczam poniżej. Zreinstalowałam już aplikację dwa razy, raz normalnym sposobem, drugi raz przy pomocy revo uninstaller, cały czas jest tak samo.SolvedStare FIFA
Mam prośbę do EA dlaczego nie przywróci cię starych edycji FIFA na ea app bo moim zdaniem nie powinno być problemu z tworzeniem kodów cyfrowych bo macie dostęp do własnych gier a moim zdaniem taka FIFA 18 za 30zł czy coś w tym stylu było by fajną opcją dla ludzi którzy nie chcą szukać ani kupować kodów itp. bo w obecnych czasach jest ciężko znaleźć nie naruszoną kopie gry a takie FIFA można byłoby sprzedawać od 13 bo wtedy już nie było kodów "wielokrotnego użytku" BARDZO PROSZĘ O ROZPATSZENIE MOJEJ PROŚBY I POINFORMOWANIE MNIE O DECYZJI @EA44Views0likes1CommentAPKA EA NIE WIDZI GIER Z ORIGIN
Witam, po dłuższym okresie chciałem zainstalować FIFE 14(próbowałem też z 16) i pokazuje mi, że muszę oczywiście zainstalować nieistniejący już origin a apka EA nie widzi tych gier ani innych, które miałem na koncie origin. W pomocy na stronie ea nie ma nawet tematu starszych gier z serii FIFA więc nie mam jak wysłać tam prośby o pomoc z tym. Co mam więc zrobić by apka ea widziała te gry i mógłbym w nie zagrać?Solved181Views0likes8CommentsMam konto psn połączone z kontem EA które nie jest moje
Mam konto psn które jest połączone z kontem EA które nie jest moje i ma dziwny e-mail nie znajomy,podczas rozmowy z czatem nie wiem czy to Hindus nie ogarnia czy poprostu bot ale nie rozumie jak mu tłumacze że to nie jest moje konto i nikogo mi znajomego i próbuje mi wysyłać kody na e-mail który nie jest mój ani żadnej mi znajomej osobyNiepełny dostęp do gry z czasów Origin
Dobry, jak w tytule, ale piszę też tego posta na prośbę pracownika z głównego supportu. W 2014 podczas akcji On the House odebrałem sobie DA:Orgins, grałem nie raz, wybitna gra. No i problem się pojawił teraz, w momencie gdy stwierdziłem że chciałbym ograć całą trylogię od nowa. Grę w bibliotece posiadam, w historii transakcji też, ale gdy chcę ją zainstalować to instalacja tylko mieli przez chwilę po czym wyświetla się komunikat "Nie masz do tego dostępu; Pobieranie zostało anulowane, ponieważ nie posiadasz tej gry. Aby zagrać, przejdź do centrum gier, aby uzyskać grę." No i spoko, klikam sobie - no grę posiadam ALE w sekcji zarządzaj mam i tak opcję kup. Czyli mogę ją i zainstalować i kupić jednocześnie (W ogóle fakt że pokazuje mi rozegrane kilka minut też mnie dziwi ale to tam mniejsza). Ale dobra, Panowie (bo już drugi mi się z teamem konsultuje), zalecili mi kilka rzeczy które chcieliby żebym zrobił i na pewno pomogą. Nie pomogły. 1. Czyszczenie Cache 2. Wylogowanie się z aplikacji 3. Reinstalacja aplikacji (swoją drogą, przy odinstalowywaniu strasznie dużo problemów) 4. Uruchomienie jako administrator, po czym czyszczenie cache i relog. 5. Wyłączenie 2FA 6. Zmiana sposobu połączenia np z kabla na wifi 7. sprawdzanie na różny sposób czy gra się zainstaluje (właśnie czy z biblioteki czy ze sklepu) 8. Oszukanie aplikacji w celu ponownego sprawdzenia własności biblioteki - Wybranie gry free to play której nie mam, rozpoczęcie pobrania i szybkie anulowanie, po czym próbę pobrania docelowej gry. Update: Pan sobie zrezygnował nagle z rozmowy ze mną, mimo prośby o czekanie w trakcie gdy ja będę pisał tutaj posta a on będzie rozmawiał z teamem. Kiepska PRowo akcja. Buziaczki, JakubBłąd przy pobieraniu - "Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie później"
Witam, Od wczoraj borykam się z błędem dotyczącym najpierw naprawy gry (konkretnie Battlefield 1), a następnie po jej odinstalowaniu z ponowną instalacją. Przy próbie instalacji, pasek pobierania skacze od 0%, potem losowo do 2% i tak w kółko, kończąc ostatecznie na ww. błędzie. Próbowałem już następujących rzeczy: - Wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji - Nadanie jej uprawnień administratora - Naprawa repozytoriów Visual C++ - Reinstalacja aplikacji I nic z powyższych nie działa. Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.SolvedWreckfest - Problem z samochodami z DLC
Zwracam się z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu desynchronizacji uprawnień dotyczącego moich dodatków DLC do gry Wreckfest. Dodatki te zakupiłem kilka lat temu na platformie Origin. Po przymusowej migracji na EA App straciłem do nich dostęp wewnątrz gry. Aplikacja wyświetla dodatki w sekcji „Zarządzaj dodatkami” jako zainstalowane („Zawartość w grze”). Wewnątrz Wreckfest samochody z dodatków nie są widoczne w garażu. Kliknięcie w DLC przenosi mnie do sklepu EA App, aby kupić je ponownie. Standardowe wsparcie na czacie nie było w stanie pomóc, wielokrotnie zbywając tekstem "przekażemy sprawę do odpowiedniego działu".Solved