problem z uruchamianiem gry
WItam, mam problem z włączeniem gry od ostatniej aktualizacji jak chciałem zagrać odpalam bf6 przez steam wyskakuje okno z uruchamianiem javelin antycheat znika minie pare sekund i nic gra się wyłącza próbowałem przeinstalować i nic dalej ten problem robłem zgodność plików wyskoczyło mi że brakuje 3 zainstalowały sie i nic to nie zmienilo i jeśli chodzi o bezpieczny rozruch to też mam włączony tak samo jak bios uefi ktoś wie co zrobić?17Views0likes2CommentsRespawn bug - Nightfall - squad DM
ENG Very annoying nightfall bug. My team and I spawn in some **bleep**, dead-end place in Squad Deathmatch. The bug appeared a few days ago and happens very frequently. The only way out of the situation is for all team members to commit suicide at the same time so that the respawn point moves. PL Bardzo irytujący błąd w trybie zmrok związany z odrodzeniem. Moja drużyna i ja odradzamy się w jakiejś dziurze bez wyjścia trybie drużynowy Deathmatch. Błąd pojawił się kilka dni temu i występuje bardzo często. Jedynym wyjściem z sytuacji jest jednoczesne samobójstwo wszystkich członków drużyny, aby punkt odrodzenia się przeniósł.Gra się wyłącza po uruchomieniu
Gra się sama wyłącza po uruchomieniu po jakiś 2, 3 minutach. Wcześniej ten błąd nie występował, mogłem sobie grać normlanie. Jednakże ostatnio mam problemy z uruchomieniem gry. Próbowałem restartować laptopa, aplikacje ea i sprawdzałem czy sterowniki mam zaktualizowane. Nic nie pomogło. Dodatkowo co jakieś odpalenie/wyłączenie się gry pojawia się taki komunikat jak ten widoczny w przesłanym zdjęciu. Nie wiem za bardzo co mogę zrobić. Od razu też mówię, że nie oszukiwałem w grze także to raczej nie antycheat. POMOCY T-TSolved238Views0likes6CommentsGra się wyłącza w losowych momentach
Cześć, mam problem z BF 6, ponieważ od dłuższego czasu po uruchomieniu gra w randomowym momencie przestaje działać, wyrzuca do pulpitu, gra się zamyka, czasami podczas ładowania się samej gry, a czasem podczas meczu. Uniemożliwia to rozgrywkę. Wcześniej nie miałem takiego problemu. Wczoraj próbowałem odinstalować i zainstalować gierkę, nic nie pomogło. Internet mam stabilny. Nie wiem czym problem jest spowodowany, do zgłoszenia dołączam plik dxdiag, może coś pomoże o ile dobrze go wygenerowałem. :D98Views0likes2CommentsProblem z reanimacją – brak widocznego znacznika życia
Witam przesyłam kolejny klip wideo ,proszę zauważyć że znacznik życia nie zanika i nie widać jak proszę o reanimacje dusząc kwadrat ale podnosi rękę czyli kwadrat działa tylko nie widać i ten ciągły dzwiek leżącego nagranie ma ponad 4 min niestety mogę tyle ile jest miejsca do umieszczenia w wiadomościZnikający teren i zmiana kolorów otoczenia
Witam,zauważyłem ostatnio podczas gry dziwnie światła oślepiające oraz fioletowe ściany a dzien pozniej po odrodzeniu wylądowałem pod mapą i dodam ze to juz któryś raz sie tak dzieje lub nie mogłem sie odrodzić przycisk odrodzenia niereagował w załączniku wysyłam zdj