Forum Discussion
3 Replies
- EA_Neil5 years ago
EA Staff (Retired)
Hey @Haicoss,
4k is best het aantal en het spijt mij te horen dat deze niet toegevoegd is voor je. Helaas hebben we geen manier om aan onze kant badges toe te voegen maar kun je ons toevallig laten weten of dit behaald was tijdens een special event mode, Arena of de normale (non)-ranked modus?
We hebben een forum discussie gaande waar mensen hun voorbeelden kunnen posten als het gaat om badges die ze hadden moeten verkrijgen wat doorgestuurd wordt maar ik geloof dat dit meer gebruikt wordt qua onderzoek om te zien wat er fout gaat in plaats van het toevoegen van badges wat naar mijn weten helaas niet handmatig gedaan wordt.
De link naar de discussie mocht je willen helpen en jouw voorbeeld achter willen laten:
https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/Badge-didn-t-unlock-even-though-it-should-have/td-p/9164167
-EA_Neil Tijdens ranked heb ik hem gehaald
- EA_Neil5 years ago
EA Staff (Retired)
@Haicoss,
Bedankt voor het laten weten. Helaas hebben we aan onze kant geen manier om dit te onderzoeken en toe te voegen helaas anders had ik het graag voor je gedaan. Helaas zal dit betekenen dat je nogmaals dit aantal zal moeten halen om deze badge vrij te spelen.
Mocht je mee willen helpen zal het zeker helpen jouw voorbeeld toe te voegen aan de bovenstaande discussie zodat dit naar het game team opgestuurd kan worden als voorbeeld waar het niet werkte zoals behoren.
- EA_Neil
About Apex Legends Technische problemen & bugs
Recent Discussions
- 2 months ago
- 2 months ago
- 2 months ago
- 3 months ago
- 3 months ago