Forum Discussion

Re: [Informatie verzoek] - Code:Net en niet kunnen spelen specifiek account na patch

beste @EA_Neil
Ik heb al mijn router gereset ik ben dichter bij mijn router gaan zitten ik heb al een ethernet kabel ingestoken en ik verloor nog steeds connectie na ik al deze dingen had gedaan.

mvg
Yumpert42

5 Replies

  • EA_Neil's avatar
    EA_Neil
    Icon for EA Staff (Retired) rankEA Staff (Retired)
    4 years ago
    @Yumpert42,

    Was dit altijd al een issue of echt sinds kort? Als je verder in-game geen lag ondervindt is de snelheid in principe prima dus daar zou het probleem dan niet moeten liggen.

    Zou je een kijkje kunnen nemen op ons artikel en kunnen zien of er iets is wat je nog niet geprobeerd hebt zoals het 'schoonmaken' (flushen) van de DNS?

    https://help.ea.com/nl/help/pc/connection-troubleshooting-advanced-pc/

    Mocht je een VPN hebben is het ook aan te raden deze uit te schakelen. Ook is het goed te checken of niemand anders het internet gebruikt in het huis om bijvoorbeeld te downloaden tijdens het spelen.

    - EA_Neil
  • hi @EA_Neil
    Ik speel op Nintendo switch en er staat er geen info over de problemen op Nintendo switch servers of hoe ik de DNS moet flushen.

    Mvg
    Yumpert42
  • EA_Neil's avatar
    EA_Neil
    Icon for EA Staff (Retired) rankEA Staff (Retired)
    4 years ago
    @Yumpert42,

    Mijn grootste excuses, ik had niet door dat dit voor de Switch was. Voor de Switch is het aantal stappen die je kunt doen helaas gelimiteerd omdat er maar zoveel is dat je kan doen.

    Je kunt zien of het verwijderen en her-verbinden met jouw internet op de Switch helpt. Je kunt alsnog de DNS flushen door een computer te gebruiken om zo de router even een refresh te geven om te zien of dat helpt.

    Mocht je toegang hebben tot 4-5G als verbinding kun je in een normal game (niet ranked) ook kijken of dat helpt qua verbindingsfout (code:net). Uiteraard kan dit wel voor wat lag zorgen want vaak is het iets minder stabiel.

    Ik heb helaas niet veel meer om aan te bevelen buiten dit om als het specifiek om de Nintendo Switch gaat.

    - EA_Neil
  • EA_Leeuw's avatar
    EA_Leeuw
    Icon for Community Manager rankCommunity Manager
    3 years ago

    Hey allemaal. 

    Aangezien dit een vrij oud topic is, gaat hij op slot.

    Mocht je nog steeds tegen deze problemen aanlopen, dan hiervoor graag een nieuw topic aanmaken.

    Dankjewel Legends!

About Apex Legends Technische problemen & bugs

Heb je problemen met Apex Legends? Meld hier aan voor hulp bij connectiviteit, prestatieproblemen, crashes en meer.500 PostsLatest Activity: 22 days ago