Hej Szewczyk2115
Dzięki za Twoje zgłoszenie i przesłane pliki.
W raporcie DxDiag zauważyłem kilka błędów związanych z plikami systemowymi oraz grafiki (ntoskrnl.exe + nvlddmkm.sys). Zauważyłem również błędy związane z grą (BF6.exe i błąd c0000005). Wygląda również na to, że BIOS Twojej płyty głównej nie jest zaktualizowany a połączenie wyżej wymienionych błędów wskazywałoby na niestabilność systemu, szczególnie jeśli problem pojawił się po wymianie procesora.
- Zacznij proszę od sprawdzenia temperatur procesora czy nie przekraczają 90 stopni - widzę że na Twoim komputerze zainstalowane masz oprogramowanie do monitorowania temperatur.
- Sprawdź czy problem będzie pojawiać się również po wyłączeniu profilu XMP (jeśli jest włączony)
- Sugerowałbym również zainstalować ponownie przy pomocy Intel Driver & Support Assistant sterowniki dla chipsetu
- Ostatecznie jeśli czujesz się na siłach by wykonać ten krok - zaktualizuj BIOS. Miej jednak na uwadze, że jest to dość zaawansowany proces i jeśli nie czujesz się na siłach - pomiń go. Pomyłki przy wykonywaniu tej operacji mogą być nieodwracalne.