Forum Discussion

Killerek11's avatar
Killerek11
Seasoned Newcomer
30 days ago

BF6 Nie włącza się.

Po wyłączeniu zintegrowanej karty graficznej (próba naprawienia GET_DEVICE_REMOVED_REASON który jest od premiery) gra przestała się włączać. 

Platforma STEAM:
Reinstal gry
Spójność plików
Uruchomienie jako administrator

PC:
Uruchomienie ponownie zintegrowanej karty
Secure boot
Czyszczenie Cache
i w sumie wszystkie inne rzeczy na które wpadłem.

Na dole screeny z tego co się dzieje.

5 Replies

  • EA_Kalina's avatar
    EA_Kalina
    Icon for Community Manager rankCommunity Manager
    27 days ago

    Dzięki za update. Rozumiemy frustrację - powrót do wcześniejszego problemu po znalezieniu obejścia na pewno nie jest tym, czego się oczekuje.

    Ten temat pojawia się w zgłoszeniach, więc zbieramy takie przypadki i przekazujemy je dalej do zespołu. Na ten moment nie mamy informacji do podzielenia się odnośnie planów czy terminów.

    Z tego co widzimy na forum, niektórym graczom pomagało włączenie zintegrowanej karty graficznej (iGPU), więc jeśli jeszcze tego nie testowałeś w tej konfiguracji, może być to coś wartego sprawdzenia.

    Będziemy zaglądać do wątku - dzięki za cierpliwość i za to, że się tym dzielisz.

  • Killerek11's avatar
    Killerek11
    Seasoned Newcomer
    27 days ago

    Więc, pogrzebałem trochę w sterownikach i zadziałało ale wróciło do starego problemu czyli get device removed reason znanego EA i AMD. Czy są chociaż plany rozwiązania tego ponad pół rocznego buga :/?

  • EA_Kalina's avatar
    EA_Kalina
    Icon for Community Manager rankCommunity Manager
    28 days ago

    Hej Killerek11​ 

    Dzięki za szczegółowy opis. Widzę, że sprawdziłeś już większość podstawowych kroków, więc nie ma sensu ich powtarzać.

    Ponieważ problem pojawił się po wyłączeniu zintegrowanej karty graficznej, najbardziej prawdopodobne jest, że zmiana wpłynęła na konfigurację uruchamiania gry lub sterowników.

    Na początek sprawdź, czy w Panelu sterowania NVIDIA (lub Ustawienia > System > Ekran > Grafika w Windows) Battlefield 6 jest przypisany do korzystania z dedykowanej karty graficznej. Jeśli wcześniej wyłączałeś zintegrowany układ, warto również wykonać czystą instalację sterownika GPU za pomocą DDU, a następnie zainstalować najnowszy sterownik ponownie.

    Dodatkowo wypróbuj nowe konto Windows i daj znać jak poszło.

    Jeśli to nie pomoże, wrzuć proszę  plik DxDiag.

  • Killerek11's avatar
    Killerek11
    Seasoned Newcomer
    30 days ago

    Widziałem odpowiedź Chytrooki odnośnie bardzo podobnego błędu i nic co zaproponował nie zadziałało.

Featured Places

Node avatar for Battlefield 6 Problemy techniczne

Battlefield 6 Problemy techniczne

Masz problemy z FC Battlefield 6? Dołącz tutaj, aby znaleźć pomoc w kwestiach związanych z łącznością, wydajnością, awariami i nie tylko.Latest Activity: 58 minutes ago
260 Posts