BF6 Nie włącza się.
Po wyłączeniu zintegrowanej karty graficznej (próba naprawienia GET_DEVICE_REMOVED_REASON który jest od premiery) gra przestała się włączać. Platforma STEAM: Reinstal gry Spójność plików Uruchomienie jako administrator PC: Uruchomienie ponownie zintegrowanej karty Secure boot Czyszczenie Cache i w sumie wszystkie inne rzeczy na które wpadłem. Na dole screeny z tego co się dzieje.Błąd pliku zapisu PC
Dzień dobry, uruchomiłem dziś grę i podczas pierwszego uruchomienia gra po upływie niecałej minuty wyłączyła się. Po ponownym uruchomieniu gry otrzymałem komunikat poniżej. Gdy uruchomiłem grę po raz trzeci, gra wczytała mi się od początku - mam na myśli, początkowy filmik z wprowadzaniem oraz wyzerowane doczasowe wyniki. Cytuję: "Uwaga. Twój plik zapisu jest uszkodzony i nie może być wczytany. Kontynuuj, aby zastąpić zapis."" Bardzo proszę o przywrócenie moich poprzednich osiągnięć lub dodanie levelu, który wbiłem wraz z dodatkami do broni i klas, które już zdobyłem. Gra jest skonstruowana tak, aby wraz z każdym kolejnym levelem grało nam się przyjemniej, a mój poświęcony czas został stracony. Ponowne ogrywanie na niskim levelu bywa frustrujące, dlatego bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy. Sprawę wysłałem do użytkownika "EA_Kalina".SolvedNie mogę grać online
Cześć,mam problem z bf6 ,mianowicie ,kupiłem wersję pudełkową w dniu premiery ,wszystko grało ok ,po aktualizacji który dodał sezon 1 i redsec ,wyskoczył mi problem ze nie mogę uruchomić gry-reinstalacja pomogła- lecz teraz pokazuje mi że nie mogę grać podbój etc ,ani kampanii ,bo wyskakuje komunikat że mam zainstalować wymagane pliki ,które są zainstalowane,mogę grać tylko redsec ,reinstalację nie pomagają cały czas ten sam efekt ,support nie odpisuje ,to już któryś dzień z tym problemem ,co mam zrobić lub co robię źle?Błąd który odblokował skiny z edycji phantom spowodował blokadę.
Witajcie, niedawno wiele osób doświadczyło błedu który spowodował odblokowanie skórek eydcji phantom. w wielu przypadkach spowodowało to blokadę kont graczy. nie mamy możliwości odwołania się od tego. próbowałem kilka razy. zespół nadal uważa że ban jest nałożony słusznie. proszę o pomoc.dodatek kupiony, a go brak !!!
Cześć, kupiłem dodatek phantom do podstawki BF6, a mimo wszystko gra ciągle działa jako wersja podstawowa, apke EA przywracałem do ustawień fabrycznych, usuwałem grę instalowałem na nowo, zgłaszałem do pomocy EA ale kontakt z nimi to dramat i pomoc z ich strony jakby boot pisał... W związku z tym tutaj pisze, może mi ktoś coś podpowie, pomoże ?! Podczas grania żadnych dodatków nie dostałem, a w pace przy wersji phantom rozegrane mam 0godz i 0 min.Nie wykrywa zawartości gry
Kupiłem grę przed premierą, zainstalowałem ją, włączyłem i jedyne co mi w niej działa to poligon.. Nie mogę zagrać ani w kampanię ani w multiplayer, bo mam "niepobraną zawartość". Reinstalowałem gre, uruchomiłem na nowo pc, sprawdziłem pliki, nic nie pomogło. Zarządzałem zwrotu pieniędzy. Kupie sobie BF'a na steam zamiast na EA AP👌Solved275Views4likes6Comments[Brak zawartości] Do godziny powinno być naprawione.
Zródło: (1) Battlefield Comms w serwisie X: „Installation of Battlefield 6 Content Pack issue - Update 2 The team is in the process of deploying a resolution for the issue that causes players on the EA App to be unable to start game modes due to missing DLC/content. Players will need to restart the game for this to take” / X Trzeba będzie zrestartować grę.