spore
Od kilku dni mam problem z Spore. Kiedy klikam gram włącza się czarny ekran a po chwili wyłącza się (czy klikam w coś lub nie). Nie jeden sposób już próbowałem. Sterownik aktulizowałem i nic, zmieniałem grafike nic, odinstalowałem i znowu poprałem nic, sprawdziłem spójność plików gry powiedziało mi, nieudana weryfikacja 1 plików, zostaną one pobrane ponownie. Ale co z tym plikiem? Już mnie to wnerwia bo robiłem mnóstwo sposobów i nic. Jakby co gram na Steam.
Witaj
Po pierwsze upewnij się, że sterowniki Twojej karty graficznej są zaktualizowane. Instrukcję tego jak to wykonać znajdziesz tutaj. Po aktualizacji kliknij prawym przyciskiem myszy na plik uruchamiający grę* kliknij Właściwości - Zgodność - "Uruchamiaj ten program w trybie zgodności z" i wybierz Windows 7 z rozwijanej listy. Zapisz ustawienia, po czym uruchom grę jako administrator.
(*możesz go szybko znaleźć klikając prawym przyciskiem myszy na skrót na pulpicie i wybierając "Pokaż lokalizację pliku")