Forum Discussion
Hallo EA Leeuw,
Dank voor je snelle reactie.
Klopt, SC4 komt uit 2003. Maar t blijft 1 van de betere versies.
Ik realiseer mij dat oudere spellen (helaas) lastiger kunnen worden gespeeld onder nieuwere besturingssoftware van Microsoft, zeker nadat Microsoft het unieke idee had het laden via CDrom onmogelijk te maken. Origin bood een uitkomst.
SC4 had onder W10 draaide hij prima net als de oudere versies van Medal of Honor en Battlefield 2 en 1942 (antiek he). eveneens in de EA app en geen problemen met installeren en spelen.
Ik denk dus dat het probleem hem hier meer zit onder de EA app zelf, daar waar het spel in mijn oude pc onder Origin prima werkte. Bestand wordt gedownload en geïnstalleerd. Maar bij het starten blijken bestanden corrupt. en blijkt dit via de app gewoon niet te werken. Inmiddels lees ik op fora dat meerdere gebruikers van de EA app tegen een soort probleem aanlopen waardoor t spel niet compleet doorlaadt in de app zelf.
Dank je wel voor je tip, daar had ik nog niet aan gedacht. Ik heb de toepassing gevonden en opgestart. Het spel werkt (hoera) bij mij wel onder W11. Geen issues. Ben heel blij met je tip. Ik heb hem niet aan de taakbalk vastgemaakt overigens. Eerder als short cut gesleept naar de desktop.
Dank voor het meedenken en veel speelplezier.
Martin.
- 3 years ago
Hallo EA Leeuw,
Simcity 4 werkt prima nu. Maar niet via de app. Gekke is dus dat ik hem via de app installeer. Daarna daarin dus de foutmelding (file corrupt, geen herstel mogelijk) krijg. Dus via de EA app niet te spelen. Maar als ik de .exe bestand via de app map die je aangaf aanklik, speelt SC4 gewoon in w11 af. Ik heb in de app de app recovery gedaan en daarna is SC4 dus uit de "installed games" verdwenen maar staat hij nu wel gewoon op mijn harde schijf.
Ik heb vanaf de app map een snelkoppeling gemaakt en start SC4 gewoon op. Alleen start ik hem nu helemaal buiten de EA app om op. Zou denk ik niet de bedoeling moeten zijn, zo te zien een EA app issue.
Vriendelijke groet,
Martin.
- EA_Leeuw3 years ago
Community Manager
Fijn om te lezen dat het nu wel in ieder geval werkt.
If it ain't broken, don't fix it, zoals ze dat zeggen. 🙂
Mocht de EA app je nog ooit lastig vallen, laat het even weten!
- 2 years ago
I have the same problem..
File is showing as corrupt. I carry out reapir in the EA App. However, the same error mesage (r=corrupt files) shows, and it tells me to repair every time.
Super frustrating, and I cannot play this game
About EA app Technische problemen & bugs
Recent Discussions
- 20 hours ago
- 4 days ago
- 5 days ago