Fc 26 account leeggehaald en gebanned op EA.
Ik logde mij in op mijn FC26 Ultimate Account en ik zag dat al mijn coins weg was en dat ik geen verhandelbare spelers meer had. Ik zag nog een 2 tal spelers op de transfermarkt zitten en ik had uiteindelijk nog 30k coins terug van mijn 500k coins dat ik eerder had. Hierna kreeg ik nog een ban op de transfermarkt. Ik had hier eerst een verweer tegen ingediend waar ik heel de situatie had uitgelegd en ik kreeg de reactie dat ik de regels overtreden had, dat gewoon de zelfde mail en uitleg is toen mijn account werd leeggehaald door iemand anders. Ik heb geen andere account en had deze zelf ook niet gedaan dus dacht ik dat ik gehackt ben geweest. Die dag zelf nog ben ik op mijn EA account gegaan en had ik mijn wachtwoord veranderd en mijn vertrouwde apparaten nagekeken waar ik 3 of meer landen verschillende landen zag waar ik ben op ingelogd. Ik gebruik geen VPN en ik speel alleen op mijn Playstation. Bij deze had ik de vertrouwde apparaten van andere landen verwijderd. 1 maand later had ik de nieuwe Battlefield 6 gekocht en speelde ik dit tot level 38. Toen ik op 03/11/ 2025 wakker werd zag ik 2 mails in mijn inbox verschijnen over mijn aanmeldverificatie uit en aan werd gezet met daarop volgend nog een mail over mijn terugbetalingsverzoek. Ik heb me in de avond proberen inloggen op Battlefield 6 en zag ik dat mijn account invalid is. Ik wou me inloggen op de EA website en had paar keer mijn wachtwoord ingevoerd en ik kan hier niet op inloggen. Na het veranderen van mijn wachtwoord lukte het ook niet om in te loggen.
Vind het jammer dat er niet naar het probleem word geluisterd en dat er moeilijk contact te leggen is met jullie. De meeste personen die de spellen spelen spenderen uren aan games en progressie van je account en om die opeens kwijt te geraken is pijnlijk.
Ik zou graag willen dat hier naar geluisterd. Ik lees op de EA forum veel mensen die problemen hebben en dat er gewoon niet geholpen word.
Hoi TERREUR_O_2,
Helaas kunnen we niet helpen met bans/hacked accounts hier op de forums. Voor je ban kan je altijd contact opnemen met ons dienstvoorwaarden team, en over je hack kan je contact opnemen met ons klantendienst.