Forum Discussion
EA_QueenBee
Community Manager
2 months agoHoi KidCosinus,
Heb je hier nog steeds last van? Ik denk niet dat het een anticheat probleem is, want dan zou dit een meer voorkomend probleem zijn, maar ik houd het in de gaten. Krijg je een foutmelding of zo wanneer het spel bevriest? En kan je een DxDiag met mij delen?
- KidCosinus2 months agoSeasoned Rookie
Al dagen last van. Op het Engelstalige forum rapporteren veel mensen dit probleem. Ik heb de EA app en FC25 al 2 keer opnieuw geïnstalleerd, alle drivers geupdated, zelfs gisteravond een nieuwe videokaart in mijn PC gezet. Niets helpt. En vreemd dat het spel start, je een paar minuten kunt spelen (maakt niet ut welke modus) en dan muurvast loopt, beeld bevriest gewoon.
About FC 25 Technische problemen
Heb je problemen met FC 25? Meld hier aan voor hulp bij connectiviteit, prestatieproblemen, crashes en meer.726 PostsLatest Activity: 14 days ago
Recent Discussions
- 14 days ago
- 18 days ago
- 24 days ago