Forum Discussion

bialy_jezus's avatar
bialy_jezus
Rising Newcomer
3 months ago

Błąd z paczkami

czy tylko ja mam jakiś dziwny błąd w paczkach 3x79 ? Otworzyłem masę tych paczek, żadnego walkoutu. Wyświetla się przez 0.5 sekundy, ale okazuje się że jednak go nie ma.

platforma pc

No RepliesBe the first to reply