Forum Discussion
cartman_96
2 years agoNew Novice
@Trismagistos Het is Windows 10
Trismagistos
2 years agoHero
Hey @cartman_96,
Ik kan er zelf weinig informatie over vinden. Het spel is wel al ruim tien jaar oud dus eigenlijk gemaakt voor computersystemen die nu niet meer worden ondersteund.
In dit geval kan je proberen om het spel te spelen in een Windows 7 setting.
Windows 10 schakelt automatisch compatibiliteitsopties in als het een toepassing detecteert die ze nodig heeft, maar je kunt deze compatibiliteitsopties ook inschakelen door met de rechtermuisknop op .exe het bestand of de snelkoppeling van een toepassing te klikken, Eigenschappen te selecteren, op het tabblad Compatibiliteit te klikken en een versie van Windows te selecteren waarop het programma correct werkte.
Je kunt proberen om het exe bestand op te zoeken op je computer (in Win 10 vind meestal in de map program files (x86) je die in de subgroep apps en onderdelen. Het kan ook zijn dat je het exe bestand van Fifa13 moet zoeken in de map: Program Files\EA Games\
Hopelijk lukt het hiermee wel.
About Origin Mac
Bespreek Origin voor Mac en je favoriete games, en ontmoet andere spelers in de Origin Mac-community om mee te spelen.2,498 PostsLatest Activity: 5 months ago
Recent Discussions
- 2 months ago
- 4 months ago
- 4 months ago
- 4 months ago