Forum Discussion

EA_Neil's avatar
EA_Neil
Icon for EA Staff (Retired) rankEA Staff (Retired)
4 years ago

Re: Blocked email password reset

Hey @Pogba123pack,

Zoals hierboven vermeldt staat is dit helaas niet iets waar wij op het forum mee kunnen helpen en vragen we spelers contact op te zoeken met de helpdesk als ze geen toegang meer hebben tot hun account of account veranderingen aan willen brengen.

Als je geen toegang meer hebt tot de email of hem terug kunt krijgen zal één van mijn collega's via chat enkele vragen stellen (denk aan IP en gebruik de console hiervoor, aankopen, en meer) over het account om zo de eigenaarschap van dit account vast te stellen. als dit lukt dan zullen we het wachtwoord en de mail voor je kunnen wijzigen.

Mocht dit niet lukken kun je ook proberen met je console gamertag/psn in te loggen op help.ea.com voordat je een zaak start via de chat om te zien of dat helpt met de eigenaarschap op de chat.

Helaas is er geen andere manier om jouw wachtwoord en/of mail aan te passen.

- EA_Neil
No RepliesBe the first to reply

About Origin Mac

Bespreek Origin voor Mac en je favoriete games, en ontmoet andere spelers in de Origin Mac-community om mee te spelen.2,498 PostsLatest Activity: 12 days ago