Voel me Genaaid Door EA na Update
Product: Star Wars Battlefront II
Platform:PC
Waar heb je een probleem mee? Uitdagingen
Welk onderdeel? Timed
Welke datum (MM/DD/YYYY)? 08-09-2018
Omschrijf kort je bug: Al mijn credits waren na de laatste update weg, foetsie, ik moet helemaal weer opnieuw beginnen Dus ik stuur DIT als vraag en roep om hulp naar EA Beste EA, Ik heb het spel dit jaar gekocht ik had veel credits opgebouwd VOORDAT credits besteed konden worden na een update was ik al mijn credits kwijt, en bij sommige SLICE boxen (met droid) kwamen niet eens items uit voordat credits waarde kregen, Ik speel constant ARCADE, en CAMPAIGN en red de basis maar ik krijg 0 tot nauwelijks credits als rewards, ook als ik bijvoorbeeld als CHALLENGE: kill 10 with lightsabre en ik slice er op los met kylo ren blijft timed challenge slay 10 enemys with lightSABRE staan op 0/10 geld voor ALLE challenges ik voel me best genaaid als mijn vrienden al ruim over de 200.00 credits zitten Frown ik heb best flink betaald voor dit spel want de graphics zijn super. maar als ik van mn eigen geld ook credits moet kopen omdat ik in mn game niks krijg dan hou ik t wel bij multiplayer en campaign voortaan dan maar geen reward crates, die alleen maar 500 credits opleveren zelfs voor gekochte + emote of uniform. erg jammer ik hoop dat bij jullie nieuwste pads MEER credits komen en dat mijn TIMED challenges ook uitbetaald worden in credits. maar goed dat zal wel niet, vriendelijke groet Uberjakt aka Richard. En dan krijg ik van EA dit antwoord: Bedankt dat u contact heeft opgenomen met EA Help. Helaas kan ik u alleen helpen met technische support, wanneer u bijvoorbeeld problemen heeft met het installeren van het spel. Voor verdere in-game vragen en opmerkingen, kan je je naar onze fora begeven: http://answers.ea.com/ --> technische vragen en opmerkingen http://forum.ea.com/eaforum/categories/list.page --> gameplay Tot op t heden heb ik problemen met rewards die niet worden uitgekeerd, en toegekend, al mijn voormalige credits zijn weg na een update van battlefront II via origin, En alle uitdagingen worden niet opgeteld na voltooing, ik speel dagelijks, en ik kom niet vooruit in de timed challenges, terwijl ik van de darkside alles 100% voltooid heb, ik heb een timed challenge van versla 10 vijanden met een lightsabre nou ik he er wel 1111 verslagen maar denk maar niet dat dit bij de uitdaging wordt opgeteld. Ik voel me genaaid door EA en de winkel want ik moest helemaal opnieuw beginnen. Ik verwacht ook niet dat EA me serieus hierbij gaat helpen, ben toch maar een nummer, dit soort geintjes zorgt ervoor dat mensen illegaal gaan downloaden, en als ik bekijk naar mijn situatie geef ik ze nog gelijk ook. maar goed ik heb deze gekocht met loze beloftes. want seasonpass is ookk niet geactiveerd. Mvg Uberjakt aka Richard
Wat is je gamertag/PSN-ID/EA-accountnaam? Uberjakt
Hoe vaak vindt de bug plaats? 100%
Kun je ons de datum vertellen (MM/DD/JJJJ) waarop je de bug hebt gezien? 06-09-2018
Hoe laat zag je de bug? (UU:MM AM/PM) 6:00
In welke spelmodus deed de bug zich voor? Arcade Mode
Wat is je tijdzone? ECT - GMT + 1:00
Hoe kunnen wij de bug zelf vinden? Zoek in mn account, ik mis rewards, en uitdagingen worden niet voltooid
Wat gebeurt er? Helemaal niks, dat is het probleem
Wat verwacht je te zien? Dat ik al mn rewards alsnog krijg!
Selecteer jouw regio Europa
Wat is het AMD- of Nvidia Modelnummer van jouw videokaart? NVIDIA GTX 1060
Al mijn credits waren na de laatste update weg, foetsie,
ik moet helemaal weer opnieuw beginnen
Dus ik stuur DIT als vraag en roep om hulp naar EA
Beste EA, Ik heb het spel dit jaar gekocht ik had veel credits opgebouwd VOORDAT credits besteed konden worden na een update was ik al mijn credits kwijt, en bij sommige SLICE boxen (met droid) kwamen niet eens items uit voordat credits waarde kregen, Ik speel constant ARCADE, en CAMPAIGN en red de basis maar ik krijg 0 tot nauwelijks credits als rewards, ook als ik bijvoorbeeld als CHALLENGE: kill 10 with lightsabre en ik slice er op los met kylo ren blijft timed challenge slay 10 enemys with lightSABRE staan op 0/10 geld voor ALLE challenges ik voel me best genaaid als mijn vrienden al ruim over de 200.00 credits zitten Frown ik heb best flink betaald voor dit spel want de graphics zijn super. maar als ik van mn eigen geld ook credits moet kopen omdat ik in mn game niks krijg dan hou ik t wel bij multiplayer en campaign voortaan dan maar geen reward crates, die alleen maar 500 credits opleveren zelfs voor gekochte + emote of uniform. erg jammer ik hoop dat bij jullie nieuwste pads MEER credits komen en dat mijn TIMED challenges ook uitbetaald worden in credits. maar goed dat zal wel niet, vriendelijke groet Uberjakt aka Richard.
En dan krijg ik van EA dit antwoord:
Bedankt dat u contact heeft opgenomen met EA Help.
Helaas kan ik u alleen helpen met technische support, wanneer u bijvoorbeeld problemen heeft met het installeren van het spel. Voor verdere in-game vragen en opmerkingen, kan je je naar onze fora begeven:
link --> technische vragen en opmerkingen
link -> gameplay forum
Tot op t heden heb ik problemen met rewards die niet worden uitgekeerd, en toegekend, al mijn voormalige credits zijn weg na een update van battlefront II via origin,
En alle uitdagingen worden niet opgeteld na voltooing, ik speel dagelijks, en ik kom niet vooruit in de timed challenges, terwijl ik van de darkside alles 100% voltooid heb,
ik heb een timed challenge van versla 10 vijanden met een lightsabre nou ik heb er wel 1111 verslagen maar denk maar niet dat dit bij de uitdaging wordt opgeteld.
Ik voel me genaaid door EA en de winkel want ik moest helemaal opnieuw beginnen.
Ik verwacht ook niet dat EA me serieus hierbij gaat helpen, ben toch maar een nummer, dit soort geintjes zorgt ervoor dat mensen illegaal gaan downloaden,
en als ik bekijk naar mijn situatie geef ik ze nog gelijk ook. maar goed ik heb deze gekocht met loze beloftes. want seasonpass is ook niet geactiveerd.
Mvg
Uberjakt aka Richard
Hallo @Uberjakt!
Ik ben niet van EA, maar kan je misschien een beetje helpen.
In je post zeg je dat de timed challenges niet tellen als je kills krijgt in arcade. En dat is correct. Deze timed challenges werken alleen in multiplayer. Anders zullen sommigen wel erg gemakkelijk zijn!
Dus als je als opdracht krijgt om 10 kills te krijgen met Kylo, dan zou je bijvoorbeeld Hero vs Villains kunnen doen en zo 10 kills met Kylo te verdienen. Dan zul je zien dat de challenge wel telt!
Daarnaast had je het over dat je credits allemaal weg zijn gegaan na de update. Dat heb ik nog nooit eerder gehoord of gelezen, dus daar kan ik je niet mee helpen. Ik hoop dat je bewijs hebt van de verloren credits (foto voor en nadat je credits verdwenen zijn), want anders gaan ze je waarschijnlijk niks geven.
-----------------
Even een paar tips van mij voor jou als je meer credits wilt krijgen:
Open de daily crait elke dag voor de gratis 500 credits. Credits krijgen van arcade kan wel, maar gaat tot maximaal 1500 per dag. Dus na 15 matches arcade verdien je met arcade of the campaign niks meer.
Dus is het misschien handiger om online multi-player te doen, zodat je daar credits kunt verdienen. Ik raad smallere modes aan, zoals HvV of blast/extraction, waar je meer credits/uur verdient dan andere modes!
Als je verder nog vragen hebt, dan hoor ik het graag!
/DYSPROssium