Forum Discussion

frederiekandel's avatar
6 years ago

Aangekochte product niet aangekregen

Dag allemaal,

Ik heb om 9:30u deze ochtend 2 aparte aankopen gedaan van de Sims 4. Deze aankopen waren een uitbreidingspakket en een game pack. Toen ik had betaalt kreeg ik een melding dat het wel even kon duren voordat ik mijn producten zou aankrijgen. Voor meer info zou ik een mail ontvangen en kon ik bij de website van EA mijn bestelgeschiedenis nakijken. Ik heb geen mail ontvangen en er staat nog altijd niets bij mijn bestelgeschiedenis. Ondanks dat ik dit allemaal niet heb aangekregen, is er wel het juiste bedrag van mijn rekening afgegaan.

Ik heb ook al geprobeerd om EA zelf te bereiken d.m.v. een mail sinds de telefoon hulplijn enkel werkt van maandag tot vrijdag. Via mail heb ik ook nog altijd niks terug gehoord van de adviseurs. 

Is er misschien een storing of ligt het aan de aankomende feestdagen dat er vertraging is? Ik heb al vaker uitbreidingspakketten etc. gekocht van de Sims 4 en elke keer kreeg ik mijn aangekochte product direct aan.

Heeft iemand misschien een oplossing hiervoor? Alvast bedankt!

Mvg

11 Replies

About De Sims 4 Algemene discussie

Neem deel aan vrolijke discussies, deel tips en wissel ervaringen uit over de Sims 4 Uitbreidingspakketten, Game Packs, Accessoirespakketten en Kits.417 PostsLatest Activity: 3 months ago