6 years ago
Sims 4 - Kortingen op uitbreidingen voor PS4
Hallo iedereen
Ik ben van plan om op de PS4 enkele uitbreidingen te kopen voor de Sims.
Meestal kosten de uitbreidingen ongeveer 20 euro.
De uitbreidingen voor PC en MAC kosten op dit moment namelijk ongeveer 20 euro.
Op de PS4 zijn alle prijzen rond de 40 euro, wat me redelijk veel lijkt in vergelijking met de PC en MAC.
vroeger zag ik de uitbreidingen vaak in korting staan voor op de PS4 in de PS Store.
Weet iemand of EA binnenkort de prijzen van de uitbreidingen zal verlagen aangezien o.a. het volledige spel nu ook maar zo'n 10 euro kost op de PS4?
Alvast bedankt.
Met vriendelijke groet
*snip*
EDIT door EA_Jason: Persoonlijke gegevens verwijderd.
- Het nog eens plaatsen van je vraag is niet nodig, @Bezoeker_vp.
@EA_Jason had je daar al een antwoord gegeven bij: https://answers.ea.com/t5/Game-Informatie/Sims-4-PS4-PRIJZEN-VAN-EXPANSION-PACKS/m-p/8890509#M514
Je had deze eerst hier bij Technische problemen geplaatst en later nog eens bij Game Informatie. Het heeft niks te maken heeft met de eerste.
Op de PS4 en Xbox One zijn de spellen gewoon duurder en zullen er minder snel acties / kortingen zijn. PC spellen liggen vaak tussen de 30 en 60 Euro. Spellen zijn duurder als ze net zijn uitgebracht en speciale versie zijn nog duurder. Je mag tevreden zijn als er kortingen vanaf 50% beschikbaar zijn voor uitbreidingen van De Sims 4 / 3.