4 years ago
Sims 4 uitbereidingspakket
Hallo, Ik heb bij gamesync een code gekocht voor Stedelijk leven. ik heb deze bij ea verzilverd en als ik nu de code wil inwisselen staat er dat hij al gebruikt is. Wat moet ik doen?
- 4 years agoVoortaan zal je toch daarop moeten letten en bij onduidelijkheid navraag doen bij winkel, @qvuw. Dit kan toch ergens op hun website vermeld staan, misschien heb je dit toch over het hoofd gezien?
Je kan proberen om je geld terug te vragen, hiervoor zal je toch contact moeten gaan opnemen met deze winkel.
Wanneer je deze productcode probeerde te registreren / verzilveren bij de winkel van je spelconsole, zou deze het formaat een geldigheid moeten aangeven.
Beter is om gewoon via de winkel van je spelconsole de producten te kopen. Aangezien de het gekochte product dan vanzelf gekoppeld wordt aan de betreffende account en je niks te maken hebt met het registreren / verzilveren van een (product)code.
Vermeld ook eerder waarop je speelt, dit is een stuk handiger.
Groetjes.