Forum Discussion

elenastoffels's avatar
5 years ago
Solved

[Hoe los ik dit op] Rode kruizen in mijn galerij?

In mijn galerie komt een rood kruis door alles te staan waarom is dit? Ik vind dit namelijk heel vervelend

  • @elenastoffels Als je gebruik maakt van Avast of AVG antivirussoftware programma's kan het voorkomen dat je deze rode kruizen door de foto's van de galerie ziet staan.

    Beide programma's hebben heel strenge ransomware schilden. Je kan de caches van de galerie als veilig bestempelen in deze schilden. De andere mogelijkheid is dat je kiest voor een minder strenge beveiliging tegen ransomware.

    Als je je bestanden op je computer veilig wilt houden tegen de gijzelingsaanvallen kan je het beste voor de eerste optie kiezen en de onderdelen van De Sims 4 toegang verlenen of als veilig bestempelen.

    Als je daar hulp bij nodig hebt, laat het dan even weten dan helpen we je wat verder op weg.

    Veel plezier met spelen. 😉

22 Replies

  • rms66's avatar
    rms66
    3 years ago

    kan ik ook mijn trays verwijderen en nieuwe maken? dan hopelijk laat het toch niet meer de rode kruizen zien of wel? want ik heb hierover nagedacht om gewoon opnieuw te starten met mijn hele galerij.

  • Hey @rms66,

    Ik heb nog even gezocht naar de opties binnen Norton. Misschien kan je aan de hand van de informatie in deze link de eerder genoemde Sims 4 map uitsluiten van de strenge scanopties van Norton:  

    https://support.norton.com/sp/nl/nl/home/current/solutions/v3672136

    Waarschijnlijk los je het probleem niet op als je trays vervangt. Iedere wijziging kan door de virusscanner worden aangemerkt als een dreiging waardoor je de rode kruizen blijft behouden.

    Als het even kan stuur dan ern schermopname als bijlage mee. Aan de hand daarvan kan ik de situatiehopelijk beter beoordelen.

About De Sims 4 Technische problemen & bugs

Krijg hulp bij technische problemen, uploads en downloads voor EA App, Steam, Epic, PC, Mac, Origin, PlayStation en Xbox.2,951 PostsLatest Activity: 3 days ago