Forum Discussion

Re: Preorder gedaan geen code en download staat klaar maar start niet

@zos458  Je zou eventueel kunnen proberen om het uitbreidingspakket te downloaden met de EA-Desktop app. Die kan je hier downloaden: EA App Open Beta Kijk wel even of je voldoet aan de systeemeisen. Sommige spelers konden het spel wel downloaden nadat ze waren afgemeld (uitgelogd) en daarna opnieuw inlogden. Wiet weet is dat ook nog een optie.

Als je daarna nog steeds problemen ondervindt, kan je ook contact op nemen methttps://help.ea.com/nl/contact-us/
Je kunt het ook proberen via Facebook Chat: https://www.facebook.com/EAHelpHub
Of via Twitter: https://twitter.com/eahelp

De chats zijn allemaal in het Engels en houd je aankoopgegevens bij de hand. Meestal krijgt je redelijk snel contact met iemand van de helplijnen.

Houdt er rekening mee dat ook sommige mensen die via Game sync een aankoop hebben gedaan, geen bonus spullen hebben kunnen vinden. Maar ook daar wordt aan gewerkt.  

Laat even weten of het met deze gegevens wel is gelukt, Ik hoop dat je snel zult kunnen spelen.

Heel veel succes en waar je het spel ook aanschaft; Heel veel plezier met spelen. 😉

26 Replies

About De Sims 4 Technische problemen & bugs

Krijg hulp bij technische problemen, uploads en downloads voor EA App, Steam, Epic, PC, Mac, Origin, PlayStation en Xbox.2,951 PostsLatest Activity: 20 hours ago