Re: Restaurant probleem
Hey @mirjam456,
Het lijkt erop dat je tegen een heel herkenbaar probleem bent aangelopen! Er zijn de afgelopen jaren meerder bug rapporten ingediend voor "Uit Eten'.
Kijk daarvoor ook eens op de standaard lijst op de Engelstalige forumpagina onder Dine Out: [READ FIRST] Compiled list of reported Issues - Pagina 2 - Answer HQ
Wat je zeker zelf eerst kunt doen.
- Schakel mod en cc even uit door de (inhoud) van de map even te verplaatsen naar een nadere map (bijv. op je bureaublad)
- Verwijder het bestand localthumbcache.package uit de map: \Documents\Electronic Arts\De Sims 4
- Repareer je spel
Start na deze opties je spel vanilla en kijk of het probleem nog bestaat.
Er zijn ook nog andere mogelijke oorzaken dus het is wel handig om een beter beeld te hebben van het probleem waar jij tegen aanloopt. Hoe meer informatie jij kunt melden hoe beter ik zou kunnen beoordelen waar het misgaat.
Het is ook een beetje afhankelijk van een aantal factoren.
- Is het jouw restaurant en heb je het uit het standaard 'Uit Eten' pakket of heb je een restaurant gedownload uit de galerie of er zelf een gebouwd en geplaatst;
- Wordt het restaurant door jouw Sims gerund of heb je personeelsleden die NPC-sims zijn;
- Zijn de gasten door jou gecontroleerde Sims of zijn dit NPC's;
- Maak je gebruik van Mods en/of custom content?
Dus als je al het een en ander zelf hebt gedaan maar je blijft tegen hetzelfde probleem aanlopen. Beschrijf dan zo precies mogelijk de factoren onder 1 t/m 4 en stuur als het even kan ook een schermopname van jouw restaurants mee.
Hopelijk vinden we samen wel een oplossing.
Alvast bedankt.