Forum Discussion
Hey @marel180,
Alle begin is moeilijk en zeker voor de EA App voor Mac.
Je bent de eerste op het Nederlandstalige forum die meldt hier last van te hebben en ik heb even moeten spieken op het Engelstalige forum om een oplossing te vinden.
In deze link vind je een mogelijke oplossing: Solved: The Sims 4 only in English after going from Origin for Mac to EA app for Mac - Answer HQ
Die is wel in het Engels en als je hulp nodig hebt bij het vertalen, laat het me dan even weten. Kort gezegd komt het erop neer dat je de inmiddels al 'verouderde' EA App versie zult moeten vervangen door de nieuwste. Hopelijk werkt dat ook voor jou.
Laat ajb even weten of je het hiermee kunt oplossen.
- 1 year ago
Dank je wel @Trismagistos , ik zie inderdaad in de update dat ik een "oudere" versie heb
Helaas is het me nog niet gelukt het te updaten, aangezien dat niet start bij mij. Ik wacht het gewoon nog even af en blijf het proberen de komende tijd. Ik las op het Engelse forum al dat er meer mensen last van hebben en dat er een onderzoek naar is. Hopelijk komt daar nog wat uit en kan het dadelijk weer in het nederlands spelen.
- Trismagistos1 year agoHero
Hey @marel180,
Heb je jouw probleem al kunnen oplossen?
Ik tag voor de zekerheid @EA_QueenBee even om haar op de hoogte te houden van dit probleem
- 1 year ago
Hi @Trismagistos, het is mij vandaag eindelijk gelukt om het om te zetten 🥳
In het Engels spelen lukte ook, maar dit is toch gemakkelijker
Featured Places
De Sims 4 Technische problemen & bugs
Krijg hulp bij technische problemen, uploads en downloads voor EA App, Steam, Epic, PC, Mac, Origin, PlayStation en Xbox.Latest Activity: 1 day agoCommunity Highlights
- EA_QueenBee5 days ago
Community Manager