Ciemny ekran w CAS
Witam wszystkich!
Tworzyłem rodzinę do mojego projektu, posiłkując się simami z galerii. Wszystko działało sprawnie, dopóki przy załadowaniu jednego sima ekran się ściemnił. Gra poza tym cały czas odtwarza muzykę, dźwięki i animację postaci, ale poza tym działa mi tylko wyjście bez zapisywania. Naprawdę nie chciałbym stracić tej rodziny, bo przy części simów pracowałem w pocie czoła. Mam nadzieję, że jeszcze da się to JAKKOLWIEK odratować. Załączam screen z błędem. Pozdrawiam, i liczę na szybką odpowiedź.
Przykro mi, ale nie naprawisz gry, gdy z niej nie wyjdziesz. 😧
Na przyszłość, gdy będziesz pobierał simy z Galerii, to najpierw dodawaj je do swojej biblioteki (gry), a dopiero stamtąd pobieraj je do CAS. Wtedy, gdy wystąpi jakiś błąd, nadal będziesz miał simy w swojej bibliotece.