Forum Discussion
Prawdopodobnie program antywirusowy blokuje grę. Dodaj The Sim4 i Origin do wyjatkow w programie antywirusowym /Windows Defenderze albo wylacz uzywany antywirusowy program.
https://crinrict.com/blog/2019/03/windows-10-defender-controlled-folder-access.html
Nie jestem pracownikiem EA
- 6 years ago
a jak poradzić sobie z takim problemem na macOS?
- kreatora6 years agoHero (Retired)
Setki ludzi zglosilo ten bład na Macu.
Ten problem jest wciaz testowany dla uzytkownikow Mac. Jesli mozesz zajrzyj do tej dyskusji z pracowikiem technicznym EA ktory probuje pomoc poszczegolnym uzytkownikom, W tym rownież z Polski. Dla niektorych jego rozwiazanai dzialaja dla innych nie,
https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues-Mac/135dec40-90f690cf-00000075-495f32a0-Updated-patch-now-can-t-open/m-p/8930101#M29702Jesli zechcesz i mozesz pisac po angilesku ( tlumacz Google jest przydatny - tam nikt nie zwrci uwagi na twoje bledy gramatyczne , bo wiadomo ze to nie jest to twoj jezyk , wazne jest przekazanie unformacji) zgłos tam swoj ptroblem, Jesli nie chcesz tego zrobic kliknij na pierwszym poscie ME TOO. Ja osobiscie nie chce i nie moge sugerowac zmian w komendach i skryptach jakie tam znajdziesz, bo nie jestem pracownikiem EA tak jak MaxisJoe ktory tam doradza.
- 6 years ago
pomocy mam ten sam problem i po dodaniu do antywirusa mi nie działa
- kreatora6 years agoHero (Retired)
@SprytekBANA
Czy instalowałeś Origin z dysku?
Wejdz na Origin/Moja biblioteka gier - prawym nyszy kliknij na okladke TS4 - opcja Napraw.
Byc moze gra nie zainstalowala sie poprawnie,
About The Sims 4 Problemy techniczne i błędy
Recent Discussions
- 8 hours ago
- 9 hours ago
- 12 hours ago