Forum Discussion

Ego2Be's avatar
Ego2Be
New Novice
4 months ago

Battlefield 6 lagi

cześć mam problem z serwerami oficjalnymi bf.
Postać pływa przycina się no po prostu lagi 

ale jak wyszukuje ręcznie serwery hostowane wszystko śmiga zero jakichkolwiek problemów.

internet światłowód 1gb

takze internet odpada 🤷🏻‍♂️

12 Replies

  • Bo BF6 to  g-ó-w-n-o.  Nie spodziewałem się że kiedykolwiek po 12 latach grania w BFy coś takiego napisze. Ilość błędów w tej grze przeraża.

  • v-max___pl's avatar
    v-max___pl
    Rising Novice
    4 months ago

    Może i tak, ale BF to jest tytuł AAA, więc taryfy ulgowej nie ma. W moim przypadku nie da się grać. Detekcja obrażeń jest tragiczna. Jak grałem w inne BFy i w bete BF6 miałem zazwyczaj +/- 20 zabić / 8 zgonów. W BF6 przez problem z detekcją obrażeń mam średnio 20 zgonów do 5 zabójstw. Tak na wszelki wypadek dodam.........komputer, internet i doświadczenie ( 12 lat grania w BF-y) mam, więc raczej to nie moja wina. 

Featured Places

Node avatar for Battlefield 6 Problemy techniczne

Battlefield 6 Problemy techniczne

Masz problemy z FC Battlefield 6? Dołącz tutaj, aby znaleźć pomoc w kwestiach związanych z łącznością, wydajnością, awariami i nie tylko.Latest Activity: 1 day ago
218 Posts