Rqemus
12 days agoNew Rookie
Lagi fc26
kupiłem gre w edycji ultimate, i od chyba 19 wrzesnia wszystko chodzilo super, lecz w okresie przed TOTY, zaczelo sie psuc tamten problem naprawilem. lecz teraz pojawil sie kolejny, jak zagram mecz n...
Hej Rqemus
Dzięki za Twoje zgłoszenie.
Z tego, co widzę, to sterowniki Twojej karty graficznej są niezaktualizowane (aktualnie masz zainstalowany sterownik z października 2025). Najnowszy sterownik pobierzesz stąd.
Następnie sprawdź, czy zauważysz poprawę po włączeniu HAGS - link.
pomoglo troche rzadziej mam teraz te spadki fps ale dalej maja miejsce