Po edycji składy się nie zapisują
Od ea fc 25 występuje u mnie błąd w, którym po edytowaniu składów w ustawieniach, wyjście z gry kasuje wszystkie zmiany. Jedyne co się zapisuje to transfery ale nie pozostają one na przypisanych pozycjach tylko wracają do sekcji rezerwowych. Liczyłem że w ea fc 26 zostanie to naprawiane ale mimo wielu aktualizacji błąd nadal występuje. Próbowałem wielu metod z aktualizacjami składów, zapisywaniem składów ręcznie itp. ale nic nie pomoga. Czy ktoś ma podobny problem, albo zna rozwiązanie ?21Views0likes1CommentFC 26 - krótkie przycinki (sekundowe ścinki) po aktualizacji
Gra sie zacina w losowych momentach na sekunde. Dzieje sie to kilka razy w meczu w kazdym trybie offline i online. Zaczelo sie po aktualizacji. Mam dobry sprzet taki jak: karta graficzna nvidia geforce rtx 5060ti oraz procesor intel core i5-14400f, pamiec ram 32gb, a pamiec karty graficznej 16gb. Ustawienia w grze sa ustawione jak wczesniej,a mimo to nagle zaczely sie dziwne scinki. Zmiana ustawien nie pomaga.Solved37Views0likes2CommentsLagi fc26
kupiłem gre w edycji ultimate, i od chyba 19 wrzesnia wszystko chodzilo super, lecz w okresie przed TOTY, zaczelo sie psuc tamten problem naprawilem. lecz teraz pojawil sie kolejny, jak zagram mecz np. squad battles, i wracam do menu to nagle mam po 5 fps mimo że mecz chodzil płynnie. czasami sie naprawi jak np otworze dwie paczki z podgladem. przesylam ponizej dxdiag. Proszę o pomoc.59Views0likes6Commentsserwery, dobieranie przeciwników
EA, co wy zrobiliście z tą grą, jest coraz gorzej. Gameplay nie istnieje. Znajduję przeciwnika, ping około 15ms, czyli ok, gramy. W samej grze wszystko w slow-motion. Wskaźnik w grze pokazuje stabilne 15ms, Przeciwnik wysyła mi screena że ma ping 120ms i niestabilne połączenie, a on sam jest z Belgii. Jakim cudem u mnie pokazuje 15ms i dobiera mi przeciwników z drugiej strony Europy?!!! I tak wygląda każdy mecz, aktualnie tryb ultimate jest nie grywalny!!!!54Views0likes1CommentNie dostałem żadnej nagrody za oglądanie finału fc pro 26 bundesliga
Wczoraj obejrzałem ten finał jak i dzisiejszy bundesligi fc 26 na youtubie, bo wymaga połączenie pomiędzy kontem youtube and kontem ea, ale niestety nie otrzymałem żadnej nagrody, a potem wszedłem sprawdzić na ultimate team, czy faktycznie dostałem, jednak (jeszcze) żadnych nagród nie otrzymałem. Czy mam jakikolwiek szansę na nagrodę, o ile w ogóle będzie to możliwe ?99Views0likes3CommentsRozłączanie podczas gry
Od czasu zakończenia dzisiejszych prac konserwacyjnych EA podczas grania meczów rozłącza mnie z UT z informacją o zerwanym połączeniu, a po zalogowaniu wita mnie komunikat o konsekwencjach rozłączenia. Z moim internetem wszystko ok, nie ma żadnych przerw.193Views7likes5CommentsNie odpala gry, wyrzuca na pulpit i okno EaApp
Mam problem z odpaleniem gry. Platforma PC gra przez EAapp, opiszę jak to wyglądało, bo sory ale to jest kpina z użytkowników PC. Odpalam rano grę, normalnie grałem i jak zawsze zawiesza się wasza gra gdy człowiek chce wejść odebrać nagrody przepustki sezonowej :/ , nic nie da się zrobić, bo nic na ekranie się nie wyświetla :/ i zawiesza gre. Więc klasycznie zamknąć alt+f4, po wyjściu chce włączyć z powrotem grę i ładuje się,pokazuje się okno ładowania shaderów itp i wyrzuca na pulpit i do aplikacji EaApp wyczyściłem pamięć podręczną, dałem napraw pliki, anticheata naprawiałem i nic to nie dało. Odinstalowałem grę, zainstalowałem i dalej to samo.141Views0likes6Comments