lagi menu, meczów i wszystkiego
wchodząc do gry mi nie "laguje" ale kiedy skończę pierwszy to nagle całe menu ma super opóźnienia i muszę restartować grę mam to praktycznie od zakupu czyli od stycznia. Czasem było lepiej z lagami a czasem gorzej było też że ja wchodziłem do gry to od razu miałem lagi. Raz mi się mocno poprawiło około marca mogłem rozegrać kilka meczy bez lagów😮ale następnego dnia pamiętam że to był czwartek nale wszystko mi lagowało od razu nawet formatowałem laptopa przez co wszystko straciłem i jak to zrobiłem to lekko pomogło ale ODRADZAM . mój laptop to acer nitro 5 jeżeli się nie mylę Przekątna ekranu: 15,6 cala. Rozdzielczość: 1920x1080. Procesor: Intel Core i7-12700H. Częstotliwość procesora: 3500MHz. Pamięć RAM: 16GB. Dysk SSD 512GB. Grafika: GeForce RTX 3050 Ti. Pamięć RAM karty graficznej: 4GB. o ile się nie mylę
NAPRAWCIE TO !!!
@ea
@ EA Kuba
Po prostu po ostatniej aktualizacji mi nie laguje