Forum Discussion

B4RTEOX's avatar
B4RTEOX
New Rookie
1 month ago

RUSH

Problem w rush polega na tym że w pewnym momencie meczu wyrzuca mnie z meczu i gra SI a ja mogę tylko oglądać, dzieje się to po ostatniej aktualizacji.

2 Replies

  • AndRyuX68's avatar
    AndRyuX68
    Seasoned Rookie
    1 month ago

    Mnie to dziś też spotkało ale tylko w jednym meczu pod koniec😆

  • Od wczoraj są takie problemy. Mnie prawie w każdym meczu wywala i oglądam bo nie chce ewolucji stracic