Forum Discussion
Nu ik weet dat je een MacOS gebruikt om De Sims 4 te spelen wordt het een stuk duidelijker, @pluijmpjel.
Als het goed is, kan je op je Mac ongeveer dezelfde procedure volgen als bij de EA app (de EA app is voorlopig alleen beschikbaar voor Windows pc's).
Zorg er dan wel voor dat je het pakket ook download met de downloadmanager van Origin. Zolang dat niet is voltooid zal je moeten nog even moeten wachten. Als je daar staat dat alle pakketten zijn voltooid dan kan je daarna in Origin je uitbreidingspakketten toevoegen. Klik daarvoor in de gamebibliotheek van Origin op de tegel van De Sims 4 en kijk of je nog uitbreidingspakketten open hebt staan.
In het voorbeeld zie je dat het pakket is geïnstalleerd. Misschien moet je in jouw geval installeren nog aanklikken.
Laat even weten of je hiermee verder kunt. Veel succes. 🤞
Dank je wel. In je plaatje voorbeeld staat ook bij ons geïnstalleerd met groene vonkje maar er onder in oranje blok ‘details’. Maar bij bv honden katten pakket die ze ook heeft staat geïnstalleerd en in oranje blok ‘speel’.
ergens lijkt het dus niet goed te gaan bij het middelbare school pakket.
Waar zou ik eventueel nog een installeren knop kunnen vinden?
of dubbel check kan doen ?
About De Sims 4 Algemene discussie
Recent Discussions
- 5 days ago
- 7 days ago
- 21 days ago
- 30 days ago