Forum Discussion
9 Replies
- @kreatora A jeśli nie zadziałało? Żona mi tłumaczy, że nawet jak na swojej konsoli odpala moje konto to niby wyświetla, że posiadam zakupiony pakiet, ale tak na prawdę w żaden sposób nie można skorzystać z jego zawartości. Nie wyświetla nowych obiektów, które powinny być dodane. Wygląda na to, że 75 zł oddałem EA za nic.
- kreatora6 years agoHero (Retired)
@Zadymek91
Jesli korzystacie z jednego konta, to nigdy nie powinniscie probowac go otwierac rownolegle. Jesli zona probowała otworzyc grę w tym samym czasie kiedy ty uzywałes tego konta to jest opcja ze jej dojscie do konta przez Origin zostało z automatu zablokowane, a jesli nawet nie zablokowane to uszkodzone.
Jesli tak sie stało to mozecie spróbowac odinstalowac Origin z jej konsoli i pobrac go ponownie - jest szansa, ze to pomoze i jesli pomoze, to juz nigdy nie uzywac tego konta jednoczesnie. - @kreatora Żona odpalila najpierw moje konto by dodało zakupiony pakiet,po czym się wylogowala I odpalila swoje. W simsy gra w ciągu dnia, kiedy mnie nie ma.
- kreatora6 years agoHero (Retired)
@Zadymek91
Przepraszam ,troche potrwało ale to jest bardzo rzadki problem i specyficzny bo tylko wystepuje na konsolach
Rzecz w tym ze jesli dwie konsole uzywaja tego samego konta ta konsola na ktorej konto zalozono jest ustawiona jako PRIMARY dla tego konta, a uzytkownik drugiej konsoli jest tylko sub-uzykownikiem konta inie ma dostepu do zakupionych dodatków..To dotyczy konta samej konsoli, a nie konta na Origin
To podobno mozna zmieniać za kazdym razem o ile zona tez zalozy konto uzytkownika konsoli ale niestety nie jestem specjalista od konsoli.
Wiecej tutaj.https://support.playstation.com/s/article/Activating-your-PlayStation-4-System-as-your-Primary-PS4?language=en_US
https://www.reddit.com/r/PS4/comments/5bbyf2/two_playstation_4_systems_one_account/ - @kreatora Dziękuję za odpowiedź. Poszukam jakiegoś rozwiązania w tej kwestii. Pozostaje jednak pytanie, dlaczego na moim koncie,gdzie jest wykupiony pakiet, nie pokazuje się jego zawartość? Pakiet widnieje, ale niczego z niego nie ma.
- kreatora6 years agoHero (Retired)@Zadymek91
Czy Ty kupiles ten dodatek na Origin a nie za posrednictwem sklepu PSN?
Jesli tak - to kupiles wersje na PC - komputery, a nie na konsole.
Będziesz musiał probowac uzyskać zwrot pieniedzy od EA, a następnie poprawnie kupić dodatek za pośrednictwem sklepu PSN.
https://help.ea.com/pl/refund/ - @kreatora Dodatek kupiłem na PSN. Mimo wszystko wciąż nie działa. Nie tylko na koncie żony, A gdzieś przeczytałem, że nie da się dzielić dodatkami, ale na moim również. Niby pokazuje, że dodatek jest zakupiony i dostępny, ale nie ma możliwości skorzystania z asortymentu.
- kreatora6 years agoHero (Retired)@Zadymek91
Obawiam sie ze jedyny sposob to reklamacja w sklepie PSN. PSN przypisuje kod gry do konta twojej konsoli w momencie sprzedazy i jesli tam popełniono blad gra sie nie uruchomi.
Jesli sama konsola jest sprawna i nie ma z nia zadnych innych klopotów to jedynym powodem, ze gra nie jest aktywna moze byc bład konta konsoli. - @Zadymek91 I co, dało się coś z tym zrobić? Bo mam ten sam problem, że dodatki są tylko na koncie, na którym zostały zakupione...
About The Sims 4 Problemy techniczne i błędy
Community Highlights
Recent Discussions
- 6 hours ago
Błąd wczytywania gry
Solved7 hours ago- 7 hours ago
- 7 hours ago