Brak zakupionej zawartości i problem z kontaktem z pomocą EA
Już od dłuższego czasu mam problem ciągle z tym samym, a kiedy napisałem dokładnie o problemie oraz odesłałem screeny aby pokazać jak to wygląda, nie dostałem od tamtego momentu żadnej odpowiedzi, czy jest jakiś sposób abym mógł się skontaktować personalnie z kimś kto rzeczywiście mi pomoże, a nie odpisze mi na forum abym zgłosił problem przez aplikację, gdzie wchodząc w tę opcję przechodzę automatycznie na tę stronę? Dziękuję i pozdrawiamMam naprawdę wielki problem z odbieraniem nagród
Kupiłem ten sam zestaw z podwójnymi nagrodami i tym razem ich nie mam, nawet pokazuje tak jak było wcześniej czyli na przykład 20 diamentów zamiast 40 przy wykonaniu 8 zadań dnia, wcześniejsze pare razy gdzie nie mogłem odebrać tej nagrody jeszcze jakoś zniosłem ale to już jest chyba jakiś żart w momencie kiedy kupiłem zestaw który nie działa. Czy w ogóle dostanę na swoje konto zadośćuczynienie za poprzedni oraz aktualny zestaw który nie spełnił moich oczekiwań, ani tego co jest w nim zawarte?Problem z odebraniem nagrody za zadanie
Mam również problem w momencie gdy próbuje odebrać nagrodę za zadanie, pojawia mi się na chwilę kwiatek ładowania, po czym nic się nie dzieje. Bardzo męczące zważywszy na to, że chodzi ciągle o tę samą misję za którą dostaje aż 40 diamentów, dziękuję. [Moved to PvZ PL. Please review our guidelines regarding language posts - CM]odzyskiwanie konta pvz2
Witam, chcialbym zglosic problem ktory sprawia ze nie moge sie zalogowac na moje konto pvz 2, a jak staram sie zalogowac to loguje mi sie na nowe konto w pvz2 zamiast na stare, mialem wiele roslinek i znaczy dla mnie wiele to konto. Takze wydalem wiele pieniedzy na nie, prosze o pomoc w odzyskaniu mego konta, dziękujeSolvedPvZ2 nie mam Piñata Party od dwóch dni
Hejka! To mój chyba pierwszy post tutaj 😁 Otóż,od dwóch dni albo nawet i trzech nie mam Piñata party, odlicza do następnej jakbym zrobiła ją dwa razy... Czyściłam cache, zatrzymałam apkę, resetowałam telefon, synchronizowałam z kontem i nic dalej to samo 🙁 Też tak macie?Brak zakupionej zawartośći
Założyłem nowy profil w Plants Vs Zombies 2 przy tym usuwając stary niestety wszystkie zakupy jakie miałem, czyli wszystkie rośliny premium dodatkowe sloty i inne rzeczy nie przeniosły się, i teraz mam save bez tego pomimo tego ze kiedyś zapłaciłem za to, i chciałbym mieć to spowrotem na nowym save