.
grając w fut champions 2 tydzień z rzędu nie mogę wejść do zarządzaj kladem w meczu ta gra to jedno wielkie **bleep** ani to forum nic nie zmienia nie dajecie nawet wymagań jakie muszą być żebyście coś zmienili 3 rok z rzędu to identyczna gra błedy menu itp. się nie zmieniają a pierwsze informacje o fc 27 to że podczs gry będzie więcej reklam w ogóle się nie staracie macie wszystko w **bleep** a my gracze nie mamy żadnej alternatywy grania w inne gry piłkarskie bo nie ma konkurencji a wy o tym wiecie więc każdy wie i każdy kupuję nową edycję z nadzieją że będzie lepiej więc ruszcie w końcu dupę i coś naprawcie TA GRA TO **bleep** I TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (odpowiedz: rozumiemy twoją flustracje ale starami się i próbujemy naprawić błędy ) i pewnie jest jakąś szansa że dostane bana xd :) @ea3Views0likes0CommentsProblem z 10 fps'ami podczas grania w gre
Witam przychodze kolejny raz to tego forum z prośbą o pomoc z błędem w grze, jak odpalam gre to jest dobrze w ultimate team jak wchodze to raz dziala a raz nie ale jak juz zadziala to gdy wchodze do meczu to sie cos rozwala i mam 10 fps wczoraj dzialalo wszystko jakims cudem ale tylko 1 odpalenie i po strzeleniu gola znowu 10 fps a jak ziomek mnie sfaulowal i dostalem wolnego to sie naprawiło. Prosze o pomoc bo ta gra to juz stan umysłu jest.37Views0likes4CommentsGra crashuje
Witam, Wczoraj jeszcze gra działała normalnie ale dzisiaj podczas próby zagrania, gra się wyłącza, dołączam screena w którym dokładnie momencie (gra się wyłącza niezależnie od tego co kliknę, wyłączyła się nawet gdy kliknąłem f12 żeby zrobić screena). Gram na PC, specyfikacja: Ryzen 5 3600, RX 9070 XT, 16GB RAM. Co już zrobiłem - reinstall sterowników od karty graficznej, wyczyszczenie danych w ea app, weryfikacja plików gry na steam.Solved18Views0likes3CommentsBrak nagrod Azja i Oceania/Tim Cahill
Nie otrzymałem karty Tim Cahill za zadania związane z Azją i Oceanią, przez co nie mogę ukończyć tej ścieżki i normalnie progresować w grze. Próbowałem wszystkich rozwiązań sugerowanych przez EA, w tym resetowania gry i innych metod opisywanych w mediach społecznościowych, ale problem nadal występuje. Minęło już sporo czasu, a błąd wciąż nie został naprawiony. Czy EA planuje w końcu rozwiązać ten problem? Wielu graczy nadal nie może ukończyć zadania z powodu braku tej karty. Jeśli nie da się szybko naprawić błędu, dobrym rozwiązaniem byłoby dodanie prostego SBC lub innej metody zdobycia Tima Cahilla, aby poszkodowani gracze mogli kontynuować postęp. Proszę o konkretną informację w tej sprawie, ponieważ obecnie zadanie pozostaje zablokowane bez winy graczy.20Views0likes1CommentEA FC 26 wyrzuca czarne okno od kilku miesięcy i się crashuje
Dzień dobry, od paru miesięcy mam problem z EA FC 26. Pokazuje się okno wczytywania, następnie na parę sekund kolejne - czarne okno. Rozwiązanie z usunięciem plików z folderu Local nie działa, bo po wyczyszczeniu pamięci podręcznej EA App nie ma możliwości uruchomienia gry. Przesyłam dxdiag.Solved88Views0likes5Commentsnie mogę wejść do gry
od wczoraj gdy mi prąd wywaliło to mi gra nie chce się włączyć raczej włącza się ale mój zapis nie działa nie mogę na niego wejść jest 1 i jak go naciskam to wyskakuje że wejście jest nie możliwe co mam zrobić i nie ignorować bo osoby tym zajmujące się powinny od rana pomagać a nie że ja wchodzę i zero jakiej kolwiek pomocy tylko zwiększona ilość zobaczeń40Views0likes1CommentPo zmianie ustawień asyst sterowania w EA FC 26 na PC asysty przestały działać
Problem: Po zmianie ustawień asyst sterowania w EA FC 26 na PC (EA App) asysty przestały działać całkowicie online. Gra działa w trybie full manual mimo włączonych Assisted/Semi. Offline wszystko jest OK. Szczegóły: - Kontroler: Xbox Elite Series 2 (wykrywa się jako Controller/Player 2) - Problem pojawia się TYLKO po połączeniu z serwerami online (cloud sync ładuje zepsutą konfigurację) - Ustawienia Personal Settings nie reagują i nie przywracają się - Próbowałem już: - Pełne usunięcie i reinstal gry + wszystkich folderów (AppData, Documents, Local) - Wyłączenie EA Overlay, Steam Input, GameInput services - Wired + tylny USB, czysty launch tylko padem - FPS 60 + VSync + Fullscreen - Reset Personal Settings 1 offline - Firmware pada, czyszczenie cache EA App, Napraw grę Nic nie pomogło. Proszę o reset cloud profile. Dodatkowo jak wchodzę w mecz towarzyski i mam screen nr 1 to na tym koncie ABC jest ten bug. Jak zmienię na AAA to wszystkie asysty działają od razu jak powinny. Niestety jak napisałem wszystkie możliwe usunięcia folderów, ustawień. Uruchamianie tylko z samym padem nic nie dają. Jakbym mógł w jakikolwiek sposób usunąć ten zbugowany profil ABC wtedy byłoby wszystko okej. Jak chcę grać online to z automatu ładuje się pewnie ten gracz ABC i dlatego mam co mam czyli grę full manual bez żadnych asyst.4Views0likes0Comments