Utracone miasto w SimCity
To są jakieś żarty. Od 16.06 nie mogę zalogować się na moje miasto, wyskakuje błąd, że moje konto jest powiązane z innym miastem, ale nie mogą mnie z nim połączyć.
Pisalam kilka razy do działu technicznego EA i nikt nie umie mi pomóc. Inne osoby widzą moje stare miasto, więc ono jest, ale ja się zalogować do niego nie mogę. Kolejne osoby robią kopiuj-wklej - odinstaluj i ponownie wgraj grę....
Robiłam to kilkanaście razy jak nie więcej, nic nie pomaga, to jest strasznie frustrujące.
Gram od 2019 roku, wydałam mnóstwo pieniędzy na ulepszenie gry i to wszystko poszło na marne. A najgorsze jest ze pomoc EA nic z tym nie robi i tylko zamyka sprawę jedna po drugiej.
Czy ktoś miał podobny problem i go rozwiązał sam? Proszę Was o pomoc bo na EA nie można liczyć.