Opóźnionia w rivals
Dzień dobry,
Gram w EA Sports FC 26 na laptopie ASUS TUF Gaming 144 Hz (podłączony kablem LAN, stabilny ping, szybkie łącze). Od premiery gry w trybach offline (Squad Battles, Kariera) wszystko działa perfekcyjnie — płynnie, bez żadnych opóźnień.
Niestety w trybach online, szczególnie Rivals, gra działa dramatycznie wolno: piłkarze reagują z opóźnieniem, tempo gry jest spowolnione („slow motion”), a sterowanie jest nieprecyzyjne. To uniemożliwia normalną grę w Ultimate Team.
Próbowałem już:
– grania po kablu LAN (nie Wi-Fi),
– zmiany DNS (1.1.1.1 / 8.8.8.8),
– wyłączenia cross-play,
– ustawienia najwyższej wydajności CPU/GPU,
– gry o różnych porach dnia,
jednak problem nadal występuje wyłącznie w trybach online.
W FIFA 23 i FC 24 wszystko działało bardzo dobrze, dlatego proszę o informację, czy EA jest świadome problemów z lagiem i spowolnieniem w Rivals, oraz czy planowane są poprawki.
Proszę również o rozpatrzenie możliwości rekompensaty lub innego rozwiązania, ponieważ gra w obecnym stanie uniemożliwia korzystanie z trybu Ultimate Team, za który zapłaciłem.
Dziękuję za poświęcony czas i czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam