Forum Discussion

ZlatanLehrman's avatar
ZlatanLehrman
New Novice
2 days ago

Rozłączenie z UT i crash gry

Po ostatnim update często zostaje rozłączony z Ultimate team (rozpoczęcie/zakończenie meczu, ale też np. przeglądanie menu) po czym zostaje przekierowany do menu głównego, a potem gra się sama wyłącza, bez żadnego komunikatu. Gram na PC Steam, moja nazwa to ZlatanLehrman.
Na dodatek, od czwartku nie dostałem nagród za Rivals.

1 Reply

  • EA_Kalina's avatar
    EA_Kalina
    Icon for Community Manager rankCommunity Manager
    3 hours ago

    Hej ZlatanLehrman​ 

    Zamknij grę i Steam, wyłącz PC na ok. 3 minuty, uruchom ponownie i odpal Steam oraz EA app jako administrator, a dopiero potem grę.
    W Steamie sprawdź spójność plików gry i po tym uruchom grę „na czysto”, bez innych aplikacji w tle.
    Na czas testów wyłącz wszystkie nakładki i programy działające w tle (Steam overlay, EA overlay, Discord, MSI Afterburner itp.).
    Po wejściu do UT odczekaj chwilę w menu, zanim wejdziesz w mecz lub zaczniesz przeglądać zakładki - to pomaga ustabilizować sesję po update.


    Jeśli chodzi o Rivals: nagrody dostajesz tylko wtedy, gdy w danym tygodniu zaliczysz wymagany próg rozgrywek. Jeśli liczba rozegranych / zaliczonych meczów była za mała albo część spotkań nie zapisała się przez rozłączenia, system może nie przyznać nagród. Dla pewności możesz także skontaktować się z nami bezpośrednio, aby to sprawdzić. 

Featured Places

Node avatar for FC 26 Problemy techniczne

FC 26 Problemy techniczne

Masz problemy z FC 26? Dołącz tutaj, aby znaleźć pomoc w kwestiach związanych z łącznością, wydajnością, awariami i nie tylko.Latest Activity: 28 minutes ago
1,142 Posts