Eismc2
1 month agoNew Novice
SimCity buildit - seká se
Zhruba před 3 aktualizacemi se hra SimCity buildit začala neskutečně zasekávat. Když chci posunout obrazovku, hra zareaguje až po chvíli a zaznamená stisk úplně nesmyslně. Hra se seká třeba i při plnění továrny.
Toto sekání se už kdysi stalo, ale vyřešil to update. Ale tentokrát zasekávání trvá velmi dlouho.
Stejná chyba je i u jiného města s úrovní pouhých 28.
Eismc2