Forum Discussion

Eismc2's avatar
Eismc2
New Novice
1 month ago

SimCity buildit - seká se

Zhruba před 3 aktualizacemi se hra SimCity buildit začala neskutečně zasekávat. Když chci posunout obrazovku, hra zareaguje až po chvíli a zaznamená stisk úplně nesmyslně. Hra se seká třeba i při plnění továrny. 

Toto sekání se už kdysi stalo, ale vyřešil to update. Ale tentokrát zasekávání trvá velmi dlouho.

Stejná chyba je i u jiného města s úrovní pouhých 28.

Eismc2