Gra bf 6 i tryb solo
Witam odkąd powstał bf6 naprawdę zrobił wrażenie , ale po czasie twórcy zaczęli robić pod górę że naprawdę chwilowo nie grałem . po pierwsze zrobiliście red sec i fajnie konkretny tryb BR to co się lubi totalnie inny niż COD ale nagle dodajecie jakiś tryb tylko kwartery jakieś duo trio i zmuszacie grać z jakimiś randomami na drużyny które na przykład są kolegami i mają lepszą komunikację . Dlaczego utrudniacie zamiast dać graczowi wybór chce grać solo niech gra solo chce duo trio kwarter niech sobie gra , a nie raz dodajecie solo raz zabieracie , ludzie co wy robicie na złość ? zostawcie ten tryb solo w red sec dodajcie też możliwość gry rankingowej na tym trybie dużo rzeczy idzie na plus ale sami niektóre komplikujecie pozdrawiam20Views0likes2CommentsProblem z dodatkami
Witam, zacznę od tego, że ostatni raz na swoje konto ea wchodziłam jakoś w lutym, więc nie mam pojęcia co się działo od tego czasu co mogło to spowodować. Dzisiaj się zalogowałam tak jak zwykle, zaktualizowałam grę, wchodzę i patrzę, że nie mam żadnych dodatków. Myślałam, że muszę je pobrać od nowa i tyle, ale nie mam takiej możliwości w opcjach ani nigdzie, mogę je tylko kupić, mimo, że w historii menadżera pobierania widnieje, że je kiedyś pobierałam. Ponad to zauważyłam, że zresetował mi się czas gry (miałam chyba ponad 2000 godzin) oraz zmieniło mi nazwę użytkownika na tą z playstation (tak, używam do nich tego samego maila, ale nie pamiętam łączenia tych kont ze sobą). Naprawa gry nic nie dała, naprawiło mi tylko wersję podstawową. Byłabym naprawdę wdzięczna za pomoc w rozwiązaniu tego, bo nie ukrywam, że szkoda byłoby mi utrać te wszystkie dodatki, biorąc pod uwagę ile ich miałam i ile pieniędzy na nie wydałam. Jestem nawet w stanie nawet poświęcić swoje save'y jeśli będzie taka potrzeba. Z góry dziękuję.Najpierw wyrzucanie do EA app teraz komunikat o wygaśnięciu sesji
Wczoraj gra działała tak jak zawsze, nic nie instalowałem nic nie grzebałem w ustawieniach, nagle gra po prostu nie chciała się odpalić... Wyrzucało mnie spowrotem do EA app, przejrzałem biosa, pliki, antycheat, reinstall i nic... zainstalowałem "AMD Privacy View" i nagle gra magicznie wpuściła mnie do menu... po prostu zrobiłem aktualizacje sterowników AMD. Ucieszony tym faktem chciałem ruszyć w rozgrywkę ale podczas ekranu ładowania mapy wyrzuca błąd o wygaśnięciu sesji, i powtórka, antycheat, reset rootera, sieci domowej, dodawanie bf6 do aplikacji w windows żeby przypadkiem system nie widział jej jako programu szkodliwego, i nadal nic... Nie wiem co mam już robić bo nawet chat Gpt nie podaje mi nowych pomysłów na rozwiązanie tego problemu...Problem z aresztowaniem sima
Cześć w dodatku the sims 4 WITAJ W PRACY jako policjant zauważyłem że nie moge z powrotem aresztować sima Od początku: 1. Zrobiłem simowi zdjęcie policyjne, pobrałem odciski palców 2. Gdy klikam na sima ZAMKNIJ W ARESZCIE przycisk jest na szaro i poleca mi żebym kliknął na drzwi celi Gdy już klikam na drzwi celi JEST TYLKO JEDNA INTERACJA WYPUŚC Z ARESZTU nie wydaje mi się że to problem mojego stanowiska - ja go złapałem ja chce przeszukać więc chce na nowo go zamknąć w areszcie Platforma: PC Nie używam żadnych modów, jest to wina dodatku witaj w pracy Poniżej film z problememSolvedObce konto ea podlaczone pod steam
Mam problem poniewaz moje konto steam jest połączone z jakimś ea. Mam wykupione sims 4 wszystkie pakiety dodatki itp oraz sims 3 tak samo wszystko i jest to podłączone pod konto do którego nie mam dostępu. Próbowałam wytłumaczyć na ea help ale te boty wysyłają weryfikację na adres email konta ea do którego nie mam dostępu, mało tego zgłaszałam sprawę do rzecznika praw konsumenckich powiedzieli ze mam isc na policję i zglosic kradzież. Wysyłałam wszystkie dowody bankowe , ze steam no po prostu wszystko i dalej nikt mi nie pomógł , czy to takie skomplikowane żeby odłączyć konto nienależące do mnie i podpiac moje konto ? Użeram sie juz z wami ponad dwa miesiace straciłam mnóstwo pieniędzy oraz nerwow ,czasu . Naprawdę czy ktoś miał taką sytuację i jakoś to rozwiązał????Ciemny ekran w CAS
Witam wszystkich! Tworzyłem rodzinę do mojego projektu, posiłkując się simami z galerii. Wszystko działało sprawnie, dopóki przy załadowaniu jednego sima ekran się ściemnił. Gra poza tym cały czas odtwarza muzykę, dźwięki i animację postaci, ale poza tym działa mi tylko wyjście bez zapisywania. Naprawdę nie chciałbym stracić tej rodziny, bo przy części simów pracowałem w pocie czoła. Mam nadzieję, że jeszcze da się to JAKKOLWIEK odratować. Załączam screen z błędem. Pozdrawiam, i liczę na szybką odpowiedź.SolvedSuwaki modyfikacji makijażu nie działają przy przesuwaniu w lewo
Hej! W CAS w makijażu, niezależnie od rodzaju czy to usta, czy cienie do powiek, nie działają 3 suwaki przy przesuwaniu w lewo: odcień, nasycenie i jasność. Jedynie nieprzezroczystość działa w pełni. Gdy przesuwam je w prawo, wszystko jest okej, kolor makijażu się zmienia i modyfikuje, natomiast gdy przesuwam w lewo, np. chcę, aby była mniejsza jasność - nic się nie dzieje, makijaż jest taki sam, jak gdy suwak jest na środku. Problem wystąpił jakieś 3-4 miesiące temu, więc robienie na bieżąco aktualizacji nie pomogło. Nie mam i nie miałam nigdy żadnych modów, próbowałam też naprawiać grę jako funkcja w apce EA, też nic to nie dało. Gram na macu. Co mogę więcej zrobić, by rozwiązać ten problem? Edit: Nie jest to raczej kwestia konkretnej rodziny, bo jak tworzę nową, w nowym zapisie, również pojawia się ten sam błąd.