Forum Discussion
4 Replies
- Kaxterr8 months agoRising Novice
Mam ten sam problem grajac na nowicjuszu strzelajac 40 bramek wywala mnie a zagralem 1 mecz na amatorze strzelilem tylko 20 i nie wywalilo tak jakby limit bramek byl
- SabreWARIAT8 months agoSeasoned Newcomer
U mnie to samo, proszę o wyjaśnienia
- BoksDi8 months agoSeasoned Rookie
Musicie strzelać maksymalnie 29 bramek , powyżej 29 będzie wam wywalało i nie będzie zaliczało , powodzenia
- 736938517 hours agoRising Newcomer
Ale do zaliczenia zadania potrzebne 30 goli