Gra bf 6 i tryb solo
Witam odkąd powstał bf6 naprawdę zrobił wrażenie , ale po czasie twórcy zaczęli robić pod górę że naprawdę chwilowo nie grałem . po pierwsze zrobiliście red sec i fajnie konkretny tryb BR to co się lubi totalnie inny niż COD ale nagle dodajecie jakiś tryb tylko kwartery jakieś duo trio i zmuszacie grać z jakimiś randomami na drużyny które na przykład są kolegami i mają lepszą komunikację . Dlaczego utrudniacie zamiast dać graczowi wybór chce grać solo niech gra solo chce duo trio kwarter niech sobie gra , a nie raz dodajecie solo raz zabieracie , ludzie co wy robicie na złość ? zostawcie ten tryb solo w red sec dodajcie też możliwość gry rankingowej na tym trybie dużo rzeczy idzie na plus ale sami niektóre komplikujecie pozdrawiamBan i brak możliwości odwołania
Pół roku już walczę z EA przez bana nałożonego na moje konto bezpodstawnie. Gram w gry serii od naprawdę wielu lat. nigdy nie oszukiwałem. niejednokrotnie kręciłem kosmiczne statystyki i nigdy nie było problemu. a tutaj ? tydzień normalnej skilowej gry i wpada permanentny ban bez jakichkolwiek szczegółów. nawet nie mogę się odwołać bo nie widać kary na koncie w narzędziu do odwoływania. Co robić ?Solved111Views0likes5CommentsBattlefield 6 Audio - Jak Nie Zepsuć Dolby Atmos.
Witam chciałbym się podzielić ustawieniami 3D w Battlefield z Dolby Atmos, aczkolwiek te ustawienia mogą też być wykorzystane do innych gier wiec na wstepnie napisze co zrobić żeby dzwięk był najlepiej kierunkowy i nie był przetworzony przez rózne filtry które mogą popsuć dzwięk w Battlefiled 6 i nie tylko, gdyż w tym temacie narosło wiele mitów i legend. Najważniejsza zasada Jeśli chcesz używać Dolby Atmos w Battlefieldzie, to Dolby powinno być główną warstwą przestrzenną, a nie dodatkiem do kilku innych efektów naraz. Nie warto jednocześnie włączać dodatkowego „7.1” z aplikacji słuchawek lub przycisku fizycznego który może znajdować sie na pilocie lub dacu do słuchawek, nie korzystać z THX, Sonar, innego Virtual Surround i kolejnych ulepszaczy z aplikacji. Im więcej warstw przetwarzania, tym gorsza precyzja kierunku kroków, sztuczny pogłos i mniej naturalny balans. Dlaczego w Battlefieldzie trzeba najpierw włączyć dźwięk przestrzenny w Windows. Jak włączyć 3D w Battlefield 6 W Windows wejdź w: Ustawienia > System > Dźwięk > urządzenie wyjściowe > Dźwięk przestrzenny. Wybierz Dolby Atmos for Headphones lub inny (Windows Sonic lub DTS:X) inne opcje spatial sound, takie jak Dolby Atmos lub DTS, pojawiają się po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji z Microsoft Store Dlaczego w Battlefieldzie trzeba najpierw włączyć dźwięk przestrzenny w Windows? Samo włączenie opcji 3D w grze często nie wystarcza. BF6 na PC często rozpoznaje lub aktywuje spatial audio dopiero wtedy, gdy w systemie jest już aktywny Windows Spatial Sound. Bez Dolby Atmos lub dzwieku 3D włączonym w Windowsie Z Dolby Atmos Dolby Atmos i inny dzwięk przestrzeny może niedziałać kiedy obsługujemy wyże próbowkowanie niż 48 kHz, bity możemy ustawić 16/24/ nie wiem jak z 32 bitami. To jest ograniczenie ścieżki Windows/Dolby dla dzwięków 3D i te ograniczenie powyżej wartosci 48 uniemozliwaja działanie dzwieku przestrzenego w Battlefield 6. Ważną konfiguracja dla Dolby Atmos jest wyłączenie Performance Mode. Performance Mode może być złym wyborem dla słuchawek. Słuchawki nie potrzebują dodatkowego przetważania jeśli chodzi o Battlefield 6 gra przekazuje odpowiedni miks do Windows, a Dolby Atmos lub inny program 3D jest rendererem końcowym dla słuchawek. W tym wariancie Atmos ma sens, bo to on wykonuje przestrzenną obróbkę a Performance Mode nie musi poprawiać pozycjonowania, a często pogarsza ogólną jakość odsłuchu. Dlatego że posiada Inteligenty Equalizer który dostoswuje się pod grę co z nazwy może wybrzemiwać dobrze ale z moich testów wynika że to pogarsza ogólna jakość dzwieku powduje niepotrzebny pogłos i bez dodatkowego przetwarzania jakość jest lepsza. Lepszym wyborem jest poszukać dla swoich sluchawek equalizera do kroków lub poprost uruchomic jesli chcemy wieszkej imersji w grze Taśmy Wojene ale o tym napisze kilka zdan poniżej. Dlaczego trzeba też wyłączyć (Ulepszenie audio) Windows Audio Enhancements w kontekście Battlefielda i Dolby Atmos ma to sens, bo każde dodatkowe ulepszenie może dokładać własne przetważanie i rozmywać sygnał dodawać dodatkowy pogłos, który już i tak przechodzi przez renderer przestrzenny, ale w niektórych przypadkach może sie okazać że musi być włączone ale to raczej mało prawdopodobne bo 10 lat temu gdzie bramą do dzwięku przestrzenego było Ulepszenie audio bez tego nie dało się włączyć dzwieku 3D. W tej chwili to raczej niemożliwe i zostało to naprawione, ale gdyby Battlefiled 6 niewykrywał sygnału warto mieć to na uwadzę. Który miks audio w Battlefieldzie wybrać? Default Mix - Najbardziej uniwersalny. Daje sensowny balans między eksplozjami, dialogami, otoczeniem i krokami. To najlepszy wybór na start, jeśli nie wiesz jeszcze, czego szukasz. High Dynamics / High Dynamic Range Większa różnica między cichymi i głośnymi dźwiękami. Lepszy wybór, jeśli grasz głośniej i chcesz bardziej „otwarty” dzwięk. Jest to gorszy wybór dla gorszych słuchawek i jeśli grasz zbyt cicho, bo ciche detale mogą łatwiej ginąć. Tu potrzeba bardziej dobrych słuchawek profejsonalnych z lepszą scena dziekową lepsza separacją z naturalnym brzemieniem wtedy latwiej nam przychodzi wyłapywanie szczegółów. Night Mode - Zmniejsza zakres dynamiki dzwieku. To znaczy ze roznica miedzy bardzo glosnimi dzwiekami wybuchami a krokami jest mniejsza. Dobry Tryb dla osob które grają ciszej na sluchawkach dodaje troche czytelnosc ale kosztem skali slyszalnosci krokow co to oznacza w praktyce z włączonym Dolby Atmos gdy np przeciwnik bedzie od nas 10 metrów możemy slyszeć go blisko jakby był tuż obok a naprawde znajduje sie obok. Raczej dla Dolby nie polecam. War Tapes Bardziej agresywny, bardziej „filmowy”, bardziej efektowny. Lepszy do klimatu i immersji niż do czystej, analitycznej precyzji. To poprostu wbudwoany Equalizer. Moimi fawforytami z Dolby Atmos to Default Mix lub High Dynamic Range zależ od sluchawek a jak chcemy bardziej kinowy dzwiek to War Tapes. To jest najbardziej logiczny i najmniej problematyczny punkt wyjścia, jeśli chcesz sprawdzić Battlefielda z Dolby Atmos bez dokładania zbędnych warstw przetważania. Jeśli chcemy bardziej slyszeć kroki w grze warto włączyć Default Mix lub High Dynamics + użyć Equalizera w samym Dolby Atmos lub programu który umożliwia strojenie. Wtedy podbijamy tony ale tu nie podam wam zadnego porfilu bo to zalezy głównie jakie macie słuchawki. Equalizer to nie jest przetwarzanie które popsuje Atmos lub dzwięk 3D to poprostu zmiana dzwieku wiecej basu itp Dynamiki i Scena zostaje taka sama. Niestety Night Mode zmniejsza zakres dynamiki dzwieku co może wszystko zepsuć dlatego go nie polecam. Teraz kilka zdań o głośności. Najlepiej ustawić 100% w grze i 100% w Windows, a głośność regulować na DAC-u albo słuchawkach, bo wtedy pełny sygnał trafia do urządzenia i nie tłumisz go cyfrowo w kilku miejscach naraz. Jeśli pokrętło słuchawek jest połączone z suwakiem Windows, to traktuj to jako jeden regulator i też zostaw grę na 100%. Najgorsze rozwiązanie to ściszać jednocześnie grę, Windows i sprzęt, bo robisz niepotrzebny bałagan w poziomach.96Views2likes0CommentsWspólne granie
Szukam paru graczy (4-6 graczy ) do wspólnego grania w BF6. Tak by móc uruchomić serwer do grania. By móc spokojnie robić wyzwania w grze i wbijać poziom przepustki. Gram głownie na botach (Przełamanie na luzie). Poszukuję wyłącznie graczy PC i powyżej 20 roku życia. Graczom konsolowym mówię nie wspólnemu graniu. Jeżeli znajdą się chętni to zapraszam do kontaktu. Wtedy podam namiary na swój nick na discordzie oraz na steam34Views0likes0Comments[PC] [EA app] Uruchomienie gry na premierę (505 i brak zaw. wieloos.)
Cześć, Chce pograć w bf6 ale niestety nie mogę... W grze mam informację o braku zawartości gry wielosobowej, a jak sprawdzałem w EA app to wszystko było. Naprawiałem raz grę. Odzyskiwałem appkę i teraz mam błąd jak w załączniku. PomóżcieSolved4.3KViews12likes350CommentsBattlefield Polska Discord
Cześć! Zapraszamy na Polski DISCORD Battlefield! Jesteśmy najstarszym i największym polskim serwerem Discord poświęconym serii Battlefield, skupiającym graczy niezrzeszonych! Działamy nieprzerwanie od sierpnia 2021 roku. Nasz serwer powstał z myślą o Was – pasjonatach serii, którzy szukają miejsca, by wspólnie grać, dyskutować i dzielić się wrażeniami z uniwersum Battlefield. Battlefield 6 zbliża się wielkimi krokami, a to idealny moment, by dołączyć do naszej społeczności i przygotować się na premierę! Dołącz do nas i znajdź swoje miejsce w społeczności, w której pasja do gier łączy się z wyjątkową atmosferą. Niezależnie od poziomu doświadczenia, zarówno weteran, jak i nowy gracz, poczuje się u nas doceniony. Naszym celem jest wspólne budowanie aktywnej grupy entuzjastów, gotowych na nowe wyzwania. Już teraz dyskutujemy o przeciekach, oczekiwaniach i przygotowujemy się do wspólnego podbijania serwerów w nadchodzącym Battlefield 6! Discord: https://discord.gg/battlefield-polska Strona internetowa: https://discord.com/servers/battlefield-polska-877608529203167262 Do zobaczenia na serwerze i na polu bitwy w Battlefield 6!5.9KViews8likes0CommentsBAN ZA NIC
Witajcie przychodzę z bardzo poważną sprawą. jestem graczem battlefielda już od bardzo wielu lat, grałem z taktycznie we wszystkie części nigdy nie oszukując w żaden sposób. A tu nagle w bf6 dowiaduje się dzisiaj że dostałem PERM BANA ! nigdy nie wykożystywałem żadnych exploitów, nie używałem cheatow, nie byłem toksyczny wobec innych. CO SIĘ DZIEJE ? Wydałem na grę 300 zł. Zamówiłem przed premierą. Już na samą premierę miałem problemy z aplikacją EA. Teraz grałem tydzień i dowiaduje się że mam PERM BANA !! Co się dzieje z tą firmą ?1.7KViews4likes64CommentsHOTFIX NOWWWWWW!!!!
Piszę, aby zgłosić poważny problem z grą Battlefield. Zapłaciłem 100 USD za tę grę i w takiej cenie powinna być ona co najmniej grywalna. W tej chwili tak nie jest. Od czasu ostatniej aktualizacji każda rozgrywka jest dotknięta poważnymi lagami i zacinaniem obrazu. Problemy te nie są spowodowane moim sprzętem — gra działała perfekcyjnie od premiery aż do momentu wydania tej aktualizacji. Wyraźnie wskazuje to na problem po Państwa stronie. Powinni Państwo podjąć wszelkie niezbędne działania, aby natychmiast wyeliminować ten problem. Z tego, co wiem, wielu graczy doświadcza tych samych trudności, zarówno na kartach graficznych AMD, jak i NVIDIA, więc nie jest to odosobniony przypadek. Poprawka (hotfix) powinna zostać wydana jak najszybciej, a nie dopiero w kolejnej aktualizacji zaplanowanej za kilka miesięcy. Mój system: Radeon RX 9070 XT, Ryzen 9800X3D, 32 GB RAM.87Views1like2Comments