.
grając w fut champions 2 tydzień z rzędu nie mogę wejść do zarządzaj kladem w meczu ta gra to jedno wielkie **bleep** ani to forum nic nie zmienia nie dajecie nawet wymagań jakie muszą być żebyście coś zmienili 3 rok z rzędu to identyczna gra błedy menu itp. się nie zmieniają a pierwsze informacje o fc 27 to że podczs gry będzie więcej reklam w ogóle się nie staracie macie wszystko w **bleep** a my gracze nie mamy żadnej alternatywy grania w inne gry piłkarskie bo nie ma konkurencji a wy o tym wiecie więc każdy wie i każdy kupuję nową edycję z nadzieją że będzie lepiej więc ruszcie w końcu dupę i coś naprawcie TA GRA TO **bleep** I TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (odpowiedz: rozumiemy twoją flustracje ale starami się i próbujemy naprawić błędy ) i pewnie jest jakąś szansa że dostane bana xd :) @ea4Views0likes0CommentsProblem z kontrolerem w UT Rivals
Kontroler przestaje reagować na kilka sekund w Rivals, nie działa wtedy żaden guzik ani gałka ruchu. Po kilku/ kilkunastu sekundach kontoler sam wraca do działania. Kontroler działa normalnie w menu i innych grach. Problem występuje na kontrolerze Xbox series X podłączonym do PC zarówno po bluetooth jak i po kablu.11Views0likes0Commentsikony i historia
powiem prosto zdaniem graczy słabo się gra ikonami w karierze mając wygląd tylko z jednej wersji karty ikon i powinno w trybie kariery zawodnika mieć możliwość zmieniania fryzury np. ronaldo nazario na jego grzywkę i ja wiem że niektóre legendy mogą się nie zgodzić na zmienianie im fryzur na te które nie mieli tak samo w karierze menadżera chodzi o to żeby z wiekiem zmieniał się wygląd. mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi. fajnym dodatkiem było by wstawianie retro skladów albo chociaż retro rozgrywki na euro itp. chodzi o rozgrywki np. z alex hunter i retro spekcje tak samo jak upokorzyliście się w ut bo retro kit realu madryt z 2003 to jest skandal daliście zwykły biały strój z herbem zero sponsorów to jest tragedia i licze że na world game do ut dacie np. retro strój brazyli z 2006, 2002 lub francji z 1998 tylko naprawdę licencjonowane stroje @ea10Views0likes1CommentGra crashuje
Witam, Wczoraj jeszcze gra działała normalnie ale dzisiaj podczas próby zagrania, gra się wyłącza, dołączam screena w którym dokładnie momencie (gra się wyłącza niezależnie od tego co kliknę, wyłączyła się nawet gdy kliknąłem f12 żeby zrobić screena). Gram na PC, specyfikacja: Ryzen 5 3600, RX 9070 XT, 16GB RAM. Co już zrobiłem - reinstall sterowników od karty graficznej, wyczyszczenie danych w ea app, weryfikacja plików gry na steam.Solved18Views0likes3CommentsBrak nagrod Azja i Oceania/Tim Cahill
Nie otrzymałem karty Tim Cahill za zadania związane z Azją i Oceanią, przez co nie mogę ukończyć tej ścieżki i normalnie progresować w grze. Próbowałem wszystkich rozwiązań sugerowanych przez EA, w tym resetowania gry i innych metod opisywanych w mediach społecznościowych, ale problem nadal występuje. Minęło już sporo czasu, a błąd wciąż nie został naprawiony. Czy EA planuje w końcu rozwiązać ten problem? Wielu graczy nadal nie może ukończyć zadania z powodu braku tej karty. Jeśli nie da się szybko naprawić błędu, dobrym rozwiązaniem byłoby dodanie prostego SBC lub innej metody zdobycia Tima Cahilla, aby poszkodowani gracze mogli kontynuować postęp. Proszę o konkretną informację w tej sprawie, ponieważ obecnie zadanie pozostaje zablokowane bez winy graczy.21Views0likes1CommentProblem z wydajnością
Cześć serdeczni przyjaciele z EA. o niedawna miałem 20 pingu i gra chodziła w miarę dobrze. Czasem ścinała przy stałych fragmentach w meczach online, ale dało się przeżyć. Od jakiegoś czasu ping spadł do około 45 i gra chodzi w zwolnionym tempie, opóźnienie takie, że trudno rywalizować online. Załączam plik diagnostczny i proszę serdecznie o wsparcie :) Platforma PC. 😀31Views0likes3Commentsbrak nagród za nowe zadania z grupy Al Owairana
ukończyłem już 5 grup zadań które składają się na całość do odebrania nowej karty Al Owairana i nie otrzymałem ponad połowy nagród w tym paczek ewolucji oraz karty tima cahila który jest potrzebny do ukończenia kolejnych wyzwań. Również zauważalny jest bład w grze pokazujący ikony paczek w każdych z zadań zamiast ewolucji jak i playerpicków. Domagam się zwrotu należnych mi nagród133Views0likes4Comments